Monitor 24 Dahua LM24-A221Y 1920x1080/Full HD IPS/144Hz/1ms/HDMI/VGA
SKU
EP2977821
Cena sa popustom
12.890,00 RSD
Cena
15.190,00 RSD
Ušteda
2.300,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
33.399,99RSD
Cena
26.719,99RSD
Stara cena
18.739,99RSD
Cena
10.399,99RSD
Stara cena
9.999,99RSD
Cena
7.409,99RSD
Stara cena
31.219,99RSD
Cena
13.999,99RSD
Stara cena
14.179,00RSD
Cena
10.499,99RSD
Stara cena
12.529,00RSD
Cena
9.049,99RSD
Stara cena
21.349,99RSD
Cena
15.809,99RSD
Stara cena
60.199,99RSD
Cena
34.999,99RSD
Stara cena
13.999,99RSD
Cena
11.699,99RSD
Stara cena
29.999,99RSD
Cena
22.699,99RSD
Stara cena
13.629,99RSD
Cena
10.089,99RSD
Stara cena
17.050,00RSD
Cena
14.450,00RSD
Stara cena
14.829,99RSD
Cena
9.809,99RSD
Stara cena
11.139,00RSD
Cena
8.229,99RSD
Stara cena
11.950,00RSD
Cena
10.150,00RSD
Stara cena
12.509,99RSD
Cena
9.259,99RSD
Stara cena
15.999,99RSD
Cena
11.999,99RSD
Stara cena
15.019,99RSD
Cena
11.119,99RSD
Stara cena
79.879,99RSD
Cena
57.999,99RSD
Stara cena
19.589,99RSD
Cena
12.719,99RSD
Stara cena
54.489,99RSD
Cena
40.359,99RSD
Stara cena
11.329,99RSD
Cena
8.349,99RSD
Stara cena
24.999,99RSD
Cena
15.439,99RSD
Stara cena
13.990,00RSD
Cena
9.879,99RSD
Stara cena
18.629,99RSD
Cena
12.719,99RSD
Stara cena
148.829,99RSD
Cena
113.509,99RSD
Stara cena
127.119,99RSD
Cena
91.329,99RSD
Specifikacija
| Brend | Dahua |
|---|---|
| Vreme odziva | 1 ms |
| Osveženje | 144 Hz |
| Tip ekrana | IPS |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Dijagonala (in) | 24" |
| Bar kod | 6937552425781 |
Deklaracije
| Tip | Svi monitori |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Monitor 24 Dahua LM24-A221Y 1920x1080/Full HD IPS/144Hz/1ms/HDMI/VGA |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
17.050,00RSD
Cena
14.450,00RSD
Stara cena
11.950,00RSD
Cena
10.150,00RSD
Stara cena
13.990,00RSD
Cena
9.879,99RSD
Stara cena
21.349,99RSD
Cena
15.809,99RSD
Stara cena
16.990,00RSD
Cena
10.499,99RSD
Stara cena
25.109,99RSD
Cena
16.799,99RSD
Stara cena
16.679,99RSD
Cena
12.349,99RSD
Stara cena
18.629,99RSD
Cena
12.719,99RSD
Stara cena
13.990,00RSD
Cena
11.890,00RSD
Stara cena
30.790,00RSD
Cena
26.150,00RSD
Stara cena
12.969,99RSD
Cena
9.879,99RSD
Stara cena
16.999,99RSD
Cena
13.339,99RSD
Stara cena
23.550,00RSD
Cena
19.990,00RSD
Stara cena
39.489,99RSD
Cena
32.779,99RSD
Stara cena
24.599,99RSD
Cena
18.219,99RSD
Stara cena
45.039,99RSD
Cena
33.359,99RSD
Stara cena
54.129,99RSD
Cena
38.069,99RSD
Stara cena
9.999,99RSD
Cena
7.409,99RSD
Stara cena
27.950,00RSD
Cena
19.769,99RSD
Stara cena
50.329,99RSD
Cena
38.419,99RSD
Stara cena
14.179,00RSD
Cena
10.499,99RSD
Stara cena
33.399,99RSD
Cena
26.719,99RSD
Stara cena
28.339,99RSD
Cena
25.229,99RSD
Stara cena
36.829,00RSD
Cena
27.279,00RSD
Stara cena
32.149,99RSD
Cena
25.209,99RSD
Stara cena
22.759,99RSD
Cena
17.099,99RSD
Stara cena
12.529,00RSD
Cena
9.049,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.