Napajanje 850W Gamdias Helios P2-850G Gold
SKU
P2-850G
Cena sa popustom
8.889,99 RSD
Cena
13.339,00 RSD
Ušteda
4.449,01 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.86
(7)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
| Tip | ATX12V v3.1 |
| Efikasnost | Zadovoljava 80 PLUS Gold standard efikasnosti |
| Korekcija faktora snage (PFC) | Aktivni PFC (APFC) sa faktorom snage 0,99 |
| Podrška za MB Sync | Ne |
| Dimenzije (D x Š x V) | 140 x 150 x 86 mm |
| Podrška za C6/C7 stanje napajanja | Da |
| AC ulaz | 100–240V~ / 12–6A / 50–60Hz |
| DC izlazi | +3.3V / +5V / +12V / -12V / +5Vsb |
| Maks. izlazna struja | 20A / 20A / 70.8A / 0.3A / 3A |
| Maks. izlazna snaga | 100W / 850W / 3.6W / 15W |
| Ukupna snaga | 850W |
| Vršna snaga | 1105W |
| Zaštite | OVP / UVP / OPP / SCP / OCP / OTP |
| Glavno napajanje | 1 × (24-pinski) |
| CPU konektori | 2 × (4+4-pinski) |
| PCI-E konektori | 4 × (6+2-pinski) |
| 12V 2x6 konektor | 1 × (12+4-pinski) |
| SATA konektori | 6 × (5-pinski) |
| Molex konektori | 3 × (4-pinski) |
| Modularno | Ne (nemodularno) |
| Ravni kablovi | Da |
| Sistem hlađenja | 120 mm ventilator sa hidrauličkim ležajem |
| Tihi režim rada | Ne |
| DC na DC | Da |
| Ekološka usklađenost | ErP Lot 6 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Gamdias |
|---|---|
| Izlazna snaga | 850 W |
| Bar kod | 4711514502725 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.86
(7)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.