Napajanje Deepcool PL650-D 650W Bronze NEW
SKU
EP2939527
Cena sa popustom
7.990,00 RSD
Cena
9.450,00 RSD
Ušteda
1.460,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
6.490,00RSD
Cena
4.269,00RSD
Stara cena
33.359,00RSD
Cena
24.709,99RSD
Stara cena
3.950,00RSD
Cena
2.749,00RSD
Stara cena
3.450,00RSD
Cena
2.390,00RSD
Stara cena
18.849,00RSD
Cena
13.959,99RSD
Stara cena
9.299,99RSD
Cena
8.089,99RSD
Stara cena
23.519,00RSD
Cena
17.539,99RSD
Stara cena
2.790,00RSD
Cena
1.619,00RSD
Proizvodac: Deepcool
Tip: Napajanje
Model: PL650-D
ATX standard: 12 V
Snaga: 650 W
Klasifikacija efikasnosti: 80+ Bronze
Vrsta kablova: Fiksni
Tip: Aktivno
Broj ventilatora: 1
Radna temperature: 0 - 40C
Dimenzije ventilatora: 120 mm
Format: ATX 3.0
Prikljucci: 1 x (20+4)Pin, 1 x CPU(4+4)Pin, 1 x PCI-E(6+2)Pin, 2 x PCI-E(6+2)Pin, 1 x 12VHPVR(16Pin),SATA x 4 + 4 Pin periferija
Dimenzije: 150 x 140 x 86 mm
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | DeepCool |
|---|---|
| Izlazna snaga | 650 W |
| Prečnik ventilatora | 12 cm |
| Bar kod | 6933412721154 |
Deklaracije
| Tip | Napajanja |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Infograf |
| Naziv, vrsta robe i model | Napajanje Deepcool PL650-D 650W Bronze NEW |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
13.050,00RSD
Cena
11.090,00RSD
Stara cena
3.450,00RSD
Cena
2.390,00RSD
Stara cena
34.999,99RSD
Cena
27.199,99RSD
Stara cena
33.999,99RSD
Cena
26.899,99RSD
Stara cena
23.490,00RSD
Cena
19.950,00RSD
Stara cena
22.909,00RSD
Cena
16.969,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.