NEO TOOLS Udarni pneumatski ključ 2000Nm
SKU
14-008
Cena sa popustom
27.939,99 RSD
Cena
37.259,99 RSD
Ušteda
9.320,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
5.149,99RSD
Cena
3.599,99RSD
Stara cena
25.729,99RSD
Cena
17.989,99RSD
Stara cena
24.419,99RSD
Cena
17.079,99RSD
Stara cena
32.589,99RSD
Cena
22.789,99RSD
Stara cena
21.449,99RSD
Cena
14.999,99RSD
Stara cena
27.159,99RSD
Cena
18.989,99RSD
Stara cena
69.199,99RSD
Cena
48.389,99RSD
Stara cena
22.869,99RSD
Cena
15.989,99RSD
Stara cena
38.599,99RSD
Cena
26.989,99RSD
NEO 14-008 snažni pneumatski udarni ključ od 3/4″ je profesionalni alat izrađen od kompozitnih materijala dizajniran za rad u teškim uslovima. Sistem udara sa dvostrukim čekićima pruža veliku udarnu silu do 2000 Nm. Savršen za rad u auto-servisima. Podesiva rotacija levo/desno, takođe ima ručku koja se ne smrzava.
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Neo |
|---|---|
| Bar kod | 5907558442564 |
| Prihvat | 3/4" |
| Maksimalni obrtni momenat | 2000 Nm |
| Maksimalni broj obrtaja | 5500 o/min |
| Potrošnja vazduha | 227 l/min |
| Radni pritisak | 6,3 bar |
| Prečnik priključenog creva | 3/8" |
| Dužina | 225 mm |
| Bar-kod | 5907558442564 |
Deklaracije
| Tip | Udarni pneumatski ključ |
|---|---|
| Model | 14-008 |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | TOPEX GRUPA |
| Poslovno ime uvoznika | Poljobit doo |
| Zemlja proizvodnje | KINA |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
519,99RSD
Cena
399,99RSD
Stara cena
259,99RSD
Cena
199,99RSD
Stara cena
22.869,99RSD
Cena
15.989,99RSD
Stara cena
69.199,99RSD
Cena
48.389,99RSD
Stara cena
153.909,99RSD
Cena
107.629,99RSD
Stara cena
17.149,99RSD
Cena
11.989,99RSD
Stara cena
56.569,99RSD
Cena
39.559,99RSD
Stara cena
60.769,99RSD
Cena
42.499,99RSD
Stara cena
24.419,99RSD
Cena
17.079,99RSD
Stara cena
64.759,99RSD
Cena
45.289,99RSD
Stara cena
5.149,99RSD
Cena
3.599,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.