Nosač za 2 monitora MAX DDL32 17-32/vesa 100x100/2x9kg
SKU
EP2977794
Cena sa popustom
7.190,00 RSD
Cena
8.490,00 RSD
Ušteda
1.300,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(1)
Stara cena
4.799,99RSD
Cena
3.359,99RSD
| Dijagonale | 17"-32" |
| VESA | 75x75, 100x100 |
| Nosivost | 2~9kg per screen |
| Arm Full Extension | 450mm |
| Tilt | +90°~-90° |
| Swivel | +90°~-90° |
| Rotacija | +180°~-180° |
| USB Port | 1xUSB 2.0 Port |
| Multi-Media Port | MIC Port,Headphone Port |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 08606033680336 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | MAX |
|---|---|
| VESA Standard | 100 x 100 |
| Bar kod | 08606033680336 |
Deklaracije
| Tip | Svi televizori |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Nosač za 2 monitora MAX DDL32 17-32/vesa 100x100/2x9kg |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.