Podni TV nosač MAX MPL70 37-70/vesa max 600x400/50kg
SKU
EP2977782
Cena sa popustom
16.250,00 RSD
Cena
19.150,00 RSD
Ušteda
2.900,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
| Pogodan za ekrane | 37"-70" |
| VESA kompatibilnost | 100x100, 100x200, 200x100, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 400x200, 300x300, 300x400, 400x300, 400x400,600x400 |
| Kapacitet nosivosti | 50 kg |
| Opseg nagiba | +5° / -12° |
| Podesiva visina | Da |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8606033680701 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | MAX |
|---|---|
| VESA Standard | 600 x 400 |
| Nosivost | 50 Kg |
| Bar kod | 8606033680701 |
Deklaracije
| Tip | Svi televizori |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Podni TV nosač MAX MPL70 37-70/vesa max 600x400/50kg |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.