Procesor 1700 Intel i7-13700KF 3.4GHz tray
SKU
EP2941224
Cena sa popustom
48.490,00 RSD
Cena
53.890,00 RSD
Ušteda
5.400,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
48.990,00RSD
Cena
44.090,00RSD
Stara cena
50.250,00RSD
Cena
45.190,00RSD
Stara cena
55.809,00RSD
Cena
39.859,00RSD
Stara cena
32.650,00RSD
Cena
27.750,00RSD
Stara cena
19.039,00RSD
Cena
8.850,00RSD
Stara cena
109.990,00RSD
Cena
93.190,00RSD
| Proizvođač | Intel |
|---|---|
| Tip procesora | Intel i7 Series |
| Podnožje ( soket ) | 1700 |
| Broj jezgara | 16 |
| Broj Threads | 24 |
| Clock brzina | 3.4 GHz |
| Max Turbo Frekvencija | 5.4 GHz |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Intel |
|---|---|
| Socket | Intel 1700 |
| Procesor | Intel Core i7 |
| Bar kod | 8592978414184 |
Deklaracije
| Tip | Procesori |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Procesor 1700 Intel i7-13700KF 3.4GHz tray |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
39.990,00RSD
Cena
30.590,00RSD
Stara cena
66.139,99RSD
Cena
47.239,99RSD
Stara cena
109.990,00RSD
Cena
93.190,00RSD
Stara cena
48.990,00RSD
Cena
44.090,00RSD
Stara cena
55.809,00RSD
Cena
39.859,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.