Procesor Intel 1851 Ultra 5 245KF 5.2GHz Tray
SKU
EP2754089
Cena sa popustom
25.669,99 RSD
Cena
35.939,99 RSD
Ušteda
10.270,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
50.250,00RSD
Cena
45.190,00RSD
Stara cena
32.090,00RSD
Cena
27.250,00RSD
Stara cena
15.149,99RSD
Cena
10.750,00RSD
Stara cena
27.039,99RSD
Cena
19.309,99RSD
Stara cena
19.039,00RSD
Cena
8.850,00RSD
| Proizvođač | Intel |
|---|---|
| Tip | Procesor |
| Klasa procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model | 245KF |
| Broj jezgara procesora | 14 |
| Broj logičkih jezgara (niti) | 14 |
| Radni takt | 4.2GHz |
| Turbo frekvencija | 5.2GHz |
| Procesorsko ležište (socket) | Intel 1851 |
| Keš memorija | 24MB Intel Smart Cache |
| Proces izrade | 3nm |
| TDP | 125W |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Intel |
|---|
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
40.129,99RSD
Cena
28.659,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.