PROLINETECH Stubna bušilica 750W 16mm Germany Style PLT/SB-750
Prolinetech PLT/SB-750 stubna bušilica je precizan alat za posebne zahteve: Stubna bušilica omogućava bušenje rupa u radnim komadima od drveta ili metala sa vrhunskom preciznošću. Snaga od 750 W i 12 podešavanja brzine za sve materijale čine osnovu za precizne poslove bušenja. Za brze i tačne rezultate postoji podesivi graničnik dubine. Maksimalna dubina bušenja je 80 mm. Ova stubna bušilica ima robusnu steznu glavu sa prstenastim zupčanikom koja može da primi najčešće veličine burgija. Osovina bušilice sa kugličnim ležajevima omogućava dugotrajnu i laku upotrebu. Za varijabilnost, ova stubna bušilica dolazi sa beskonačno podesivim stolom za bušenje. Takođe je moguće rotirati i naginjati sto za bušenje. Radi bezbednosti tokom upotrebe postoji sklopivi štitnik od strugotine, a prekidač za uključivanje/isključivanje sa funkcijom otpuštanja nultog napona sprečava da se mašina ponovo nenamerno pokrene nakon nestanka struje. Dobrodošla karakteristika za tačno vršenje pritiska je gumirani vrh trokrake poluge za pokretanje stezne glave.
Specifikacija
| Brend | Prolinetech |
|---|---|
| Napajanje | 230-240 V |
| Snaga | 750 W |
| Brzina osovine | 200 min^-1 – 2600 min^-1 |
| Broj stepeni brzine | 12 |
| Naginjanje stola za bušenje | 45 ° – 45 ° |
| Nosač stezne glave | B16 |
Deklaracije
| Tip | STACIONARNI UREĐAJI I DRUGI ELEKTRIČNI I RUČNI ALATI I OPREMA > Stolarski alati i oprema |
|---|---|
| Zemlja porekla | P.R.C. |
| Poslovno ime uvoznika | straus-alati |
| Naziv, vrsta robe i model | PROLINETECH Stubna bušilica 750W 16mm Germany Style PLT/SB-750 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.