Računar HP Pro 290 G9 SFF i3-13100/8GB/512GB/FreeDos
SKU
EP2890461
Cena sa popustom
73.450,00 RSD
Cena
78.990,00 RSD
Ušteda
5.540,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
80.550,00RSD
Cena
74.890,00RSD
Stara cena
125.990,00RSD
Cena
117.150,00RSD
Stara cena
102.459,99RSD
Cena
75.889,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
79.999,99RSD
Stara cena
83.349,99RSD
Cena
61.739,99RSD
Stara cena
111.649,99RSD
Cena
85.879,99RSD
Stara cena
151.350,00RSD
Cena
140.750,00RSD
Stara cena
95.519,99RSD
Cena
69.050,00RSD
Stara cena
60.550,00RSD
Cena
54.450,00RSD
Stara cena
125.990,00RSD
Cena
117.150,00RSD
Stara cena
94.999,99RSD
Cena
81.199,99RSD
Stara cena
64.249,99RSD
Cena
47.589,99RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
97.999,99RSD
Stara cena
291.250,00RSD
Cena
270.850,00RSD
Stara cena
322.650,00RSD
Cena
300.050,00RSD
Stara cena
217.050,00RSD
Cena
201.850,00RSD
| Procesor | i3-13100 |
| Memorija | 8GB |
| Skladištenje | 512GB |
| Operativni sistem | FreeDos |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| RAM | 8 GB |
| Procesor | Intel Core i3 |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 199642492271 |
Deklaracije
| Tip | Brand name računari |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Računar HP Pro 290 G9 SFF i3-13100/8GB/512GB/FreeDos |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
80.550,00RSD
Cena
74.890,00RSD
Stara cena
28.449,99RSD
Cena
21.879,99RSD
Stara cena
79.990,00RSD
Cena
65.990,00RSD
Stara cena
118.450,00RSD
Cena
110.150,00RSD
Stara cena
21.550,00RSD
Cena
18.290,00RSD
Stara cena
125.990,00RSD
Cena
117.150,00RSD
Stara cena
102.459,99RSD
Cena
75.889,99RSD
Stara cena
95.519,99RSD
Cena
69.050,00RSD
Stara cena
151.350,00RSD
Cena
140.750,00RSD
Stara cena
60.550,00RSD
Cena
54.450,00RSD
Stara cena
64.249,99RSD
Cena
47.589,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.