RAM SODIMM DDR5 32GB Crucial 5600MHz CT32G56C46S5
SKU
EP2845462
Cena sa popustom
44.350,00 RSD
Cena
49.290,00 RSD
Ušteda
4.940,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
21.250,00RSD
Cena
14.409,99RSD
Stara cena
16.999,99RSD
Cena
13.069,99RSD
Stara cena
20.829,99RSD
Cena
16.019,99RSD
Stara cena
36.090,00RSD
Cena
32.450,00RSD
Stara cena
43.650,00RSD
Cena
39.250,00RSD
Stara cena
43.790,00RSD
Cena
39.390,00RSD
Stara cena
69.849,99RSD
Cena
53.729,99RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
25.949,99RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
21.229,99RSD
Cena
16.329,99RSD
Stara cena
41.169,99RSD
Cena
30.489,99RSD
Stara cena
41.550,00RSD
Cena
37.350,00RSD
Stara cena
33.450,00RSD
Cena
30.090,00RSD
Stara cena
20.190,00RSD
Cena
17.150,00RSD
Stara cena
37.390,00RSD
Cena
33.650,00RSD
Stara cena
21.790,00RSD
Cena
18.490,00RSD
Stara cena
21.390,00RSD
Cena
18.150,00RSD
Naziv Modela: Crucial CT32G56C46S5
Ukupni Kapacitet: 32GB
Tip Memorije: DDR5 SODIMM
Format: 262-Pin SODIMM
Radna Frekvencija: 5600MHz (5600MT/s)
Latencija: CL46
Radni Napon: 1.1V
Profil Podrške: JEDEC Standard
Tip Modula: Non-ECC Unbuffered
Podrška Za Kanale: Single Channel
Osvetljenje: Ne
Boja: Zelena
Kompatibilnost: Laptop Računari Sa DDR5 SODIMM Slotom
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Crucial |
|---|---|
| Kapacitet | 32 GB |
| Frekvencija | 5600 MHz |
| Latencija | CL 46 |
| Voltaža | 1.1 V |
| Bar kod | 649528929952 |
Deklaracije
| Tip | MEMORIJE |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | RAM SODIMM DDR5 32GB Crucial 5600MHz CT32G56C46S5 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
51.650,00RSD
Cena
46.450,00RSD
Stara cena
136.950,00RSD
Cena
127.350,00RSD
Stara cena
36.090,00RSD
Cena
32.450,00RSD
Stara cena
79.090,00RSD
Cena
58.769,99RSD
Stara cena
69.590,00RSD
Cena
64.690,00RSD
Stara cena
34.450,00RSD
Cena
30.990,00RSD
Stara cena
138.250,00RSD
Cena
128.550,00RSD
Stara cena
69.849,99RSD
Cena
53.729,99RSD
Stara cena
20.190,00RSD
Cena
17.150,00RSD
Stara cena
37.990,00RSD
Cena
34.190,00RSD
Stara cena
36.250,00RSD
Cena
32.590,00RSD
Stara cena
70.490,00RSD
Cena
65.550,00RSD
Stara cena
43.650,00RSD
Cena
39.250,00RSD
Stara cena
41.550,00RSD
Cena
37.350,00RSD
Stara cena
33.450,00RSD
Cena
30.090,00RSD
Stara cena
41.169,99RSD
Cena
30.489,99RSD
Stara cena
21.790,00RSD
Cena
18.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.