REALME GT8 Pro 16/512GB, plava
SKU
EP2886204
Cena sa popustom
121.699,99 RSD
Cena
148.299,99 RSD
Ušteda
26.600,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
- Premium pametni telefon sa monoblok dizajnom u plavoj boji
- AMOLED ekran od 6.79 inča sa rezolucijom 3136 x 1440 piksela
- Izuzetna gustina prikaza (~508 ppi) i osvetljenje do 7000 nits (peak)
- Podrška za HDR10+, HDR Vivid, Dolby Vision i 1B boja
- Osvežavanje ekrana od 144 Hz za ultra-glatko korisničko iskustvo
- Android 16 operativni sistem
- Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 čipset za vrhunske performanse
- Octa-core dual-cluster CPU sa Oryon Prime 4.6 GHz i Oryon Performance 3.62 GHz jezgrima
- Adreno 840 grafika @1200 MHz za zahtevne igre i multimediju
- 16 GB RAM memorije za ekstreman multitasking
- Interna memorija od 512 GB, bez mogućnosti proširenja
- Glavna kamera 200 MP sa OIS i multi-directional PDAF
- Periskopska telefoto kamera 50 MP sa 3x optičkim zumom
- Ultraširoka kamera 50 MP sa vidnim poljem 116˚
- Napredni video: 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, gyro-EIS, Dolby Vision, 10-bit LOG
- Prednja kamera 32 MP sa 4K video podrškom i gyro-EIS stabilizacijom
- Dual stabilizacija slike (OIS + EIS)
- Napredni senzori: akcelerometar, žiroskop, Hall senzor, kompas, senzor svetla i temperatura boje
- Bluetooth 6.0 sa aptX HD i LHDC 5 podrškom
- Wi-Fi 6/7 dual-band za izuzetno brz internet
- Napredna navigacija: GPS (L1+L5), BDS, GALILEO, QZSS, GLONASS, NavIC
- NFC podrška za beskontaktna plaćanja
- USB-C port za punjenje i prenos podataka
- Brzo punjenje snage 120 W i bežično punjenje 50 W
- Otpornost na vodu i prašinu po IP68/IP69K standardu
- Velika baterija kapaciteta 7000 mAh
- Dual SIM podrška (Nano SIM + Nano-USIM + eSIM)
- Podrška za 4G i 5G mreže
- Dimenzije: 161.80 × 76.87 × 8.30 mm
- Masa: 214 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Realme |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 32 MP |
| Interna memorija | 512 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 16 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Dijagonala (in) | 6.79" |
| Bar kod | 6941764476998 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | REALME GT8 Pro 16/512GB, plava |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.