SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 5G 12/512GB, ljubičasta
SKU
EP2851503
Cena sa popustom
191.599,99 RSD
Cena
256.099,99 RSD
Ušteda
64.500,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
- Dynamic LTPO AMOLED 2X ekran od 6.9" sa rezolucijom 1440 x 3120 px
- Osvežavanje ekrana 120 Hz, HDR10+ i zaštita Corning Gorilla Armor 2
- Osvetljenje ekrana do 2600 cd/m² (peak) i gustina ~498 ppi
- Odnos stranica 19.5:9
- Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 (3 nm) čipset sa OctaCore procesorom:
- 2x4.74 GHz Oryon V3 Phoenix L + 6x3.62 GHz Oryon V3 Phoenix M
- Adreno 840 grafički procesor
- 12 GB RAM memorije i 512 GB interne memorije, bez microSD slot-a
- Dual SIM podrška (Nano-SIM/eSIM + Nano-SIM/eSIM)
- Zadnja kamera:
- 200 MP wide, f/1.4, OIS, multi-directional PDAF
- 10 MP telephoto, 3x optički zoom, OIS
- 50 MP periscope telephoto, 5x optički zoom, OIS
- 50 MP ultrawide 120˚, dual pixel PDAF, Super Steady video
- Laser AF, Best Face, LED flash, auto-HDR, panorama
- Video: 8K@24/30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps, 10-bit HDR, HDR10+, stereo zvuk, gyro-EIS
- Prednja kamera 12 MP, f/2.2, HDR10+, 4K video snimanje
- Senzori: ultrasonični čitač otiska prsta ispod ekrana, akcelerometar, žiroskop, senzor blizine, kompas, barometar
- Podrška za Samsung DeX i Samsung Wireless DeX
- Pozicioniranje: GPS, GLONASS, Beidou, GALILEO, QZSS
- Otpornost: IP68 (vodootporno i otporno na prašinu)
- WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be 2.4/5/6 GHz, EHT320, MIMO, 4096-QAM
- Bluetooth 6.0, NFC, USB-C 3.2 sa DisplayPort 1.2 i OTG
- Podrška za S olovku
- Baterija: 5000 mAh, brzo punjenje 60W (PD3.0), bežično punjenje 25W (Qi2.2)
- Dimenzije: 163.6 x 78.1 x 7.9 mm
- Masa: 214 g
- Boja: Ljubičasta
- Pun pristup mrežama: 2G, 3G, 4G LTE, 5G
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 12 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 200 MP + 10 MP + 50 MP + 50 MP |
| Interna memorija | 512 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 12 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 3120 x 1440 |
| Dijagonala (in) | 6.9" |
| Bar kod | 8806097827023 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG Galaxy S26 Ultra 5G 12/512GB, ljubičasta |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
990,00RSD
Cena
490,00RSD
Stara cena
1.499,99RSD
Cena
1.099,99RSD
Stara cena
1.450,00RSD
Cena
799,00RSD
Stara cena
1.190,00RSD
Cena
590,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.