SAMSUNG Gaming Monitor Odyssey G5 G51F QHD 180Hz 1ms LS32FG510EUXEN
SKU
47159
Cena sa popustom
29.699,99 RSD
Cena
39.999,99 RSD
Ušteda
10.300,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Sponzorisano
Stara cena
42.569,99RSD
Cena
31.529,99RSD
Stara cena
29.450,00RSD
Cena
21.869,99RSD
Stara cena
27.829,99RSD
Cena
21.439,99RSD
60%
3
(1)
Stara cena
49.999,99RSD
Cena
34.999,99RSD
Stara cena
136.219,99RSD
Cena
85.139,00RSD
Stara cena
24.999,99RSD
Cena
15.439,99RSD
Stara cena
38.559,99RSD
Cena
29.659,99RSD
Stara cena
139.999,99RSD
Cena
127.999,99RSD
Stara cena
47.569,99RSD
Cena
34.999,99RSD
Stara cena
150.349,00RSD
Cena
111.369,00RSD
Stara cena
47.959,99RSD
Cena
36.579,99RSD
Stara cena
18.739,99RSD
Cena
13.879,99RSD
Stara cena
58.999,99RSD
Cena
49.390,00RSD
Stara cena
16.699,99RSD
Cena
13.249,99RSD
Stara cena
32.259,99RSD
Cena
25.229,99RSD
Stara cena
19.589,99RSD
Cena
12.719,99RSD
Stara cena
50.679,00RSD
Cena
37.539,00RSD
Stara cena
127.119,99RSD
Cena
91.329,99RSD
Stara cena
148.699,99RSD
Cena
120.049,99RSD
SAMSUNG Monitor LS27D800UAUXEN 27"/IPS/3840x2160/60Hz/5ms GtG/HDMI,DP,USB,LAN/Pivot,visina/VESA/crna
Stara cena
59.479,99RSD
Cena
44.149,99RSD
Samsung Odyssey G5 G51F (LS32FG510EUXEN) je veliki 32-inčni monitor za gejmere i entuzijaste koji traže oštru sliku, glatku akciju i stabilne performanse — odličan kako za PC gejming, tako i za konzole, multimediju ili rad sa više prozora.
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Vreme odziva | 1 ms |
| Osveženje | 180 Hz |
| Gejmerski | Da |
| Tip ekrana | VA |
| HDMI | Da |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Dijagonala (in) | 32" |
| Bar kod | 8806097369509 |
Deklaracije
| Tip | MONITORI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Monitor 32" Samsung LS32FG510EUXEN VA 2560x1440/180Hz/1ms/HDMI/DP |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
30.349,99RSD
Cena
23.339,99RSD
Stara cena
47.569,99RSD
Cena
34.999,99RSD
Stara cena
187.459,99RSD
Cena
144.199,99RSD
Stara cena
21.789,99RSD
Cena
16.759,99RSD
Stara cena
611.799,99RSD
Cena
470.609,99RSD
Stara cena
67.839,99RSD
Cena
52.179,99RSD
Stara cena
34.829,99RSD
Cena
26.789,99RSD
Stara cena
26.790,00RSD
Cena
18.839,99RSD
Stara cena
19.999,99RSD
Cena
16.899,99RSD
Stara cena
16.969,99RSD
Cena
13.049,99RSD
Stara cena
129.459,99RSD
Cena
99.579,99RSD
Stara cena
22.269,99RSD
Cena
16.399,99RSD
SAMSUNG Monitor LS27D800UAUXEN 27"/IPS/3840x2160/60Hz/5ms GtG/HDMI,DP,USB,LAN/Pivot,visina/VESA/crna
Stara cena
59.479,99RSD
Cena
44.149,99RSD
Stara cena
29.450,00RSD
Cena
21.869,99RSD
Stara cena
316.499,99RSD
Cena
164.139,99RSD
Stara cena
195.809,99RSD
Cena
136.349,99RSD
Stara cena
69.719,99RSD
Cena
51.449,99RSD
Stara cena
46.439,99RSD
Cena
29.009,99RSD
Stara cena
164.489,99RSD
Cena
109.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.