SAMSUNG Monitor 27" Odyssey G6 S27BG650EUXEN VA 2560x1440/240Hz/1ms/HDMI/DP
SKU
LS27BG650EUXEN
Cena sa popustom
50.449,99 RSD
Cena
66.849,99 RSD
Ušteda
16.400,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
29.999,99RSD
Cena
22.249,99RSD
Stara cena
17.999,99RSD
Cena
11.239,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
23.999,99RSD
Cena
17.299,99RSD
Stara cena
18.999,99RSD
Cena
14.209,99RSD
Stara cena
26.999,99RSD
Cena
17.299,99RSD
Stara cena
22.459,99RSD
Cena
16.399,99RSD
Stara cena
18.999,99RSD
Cena
11.799,99RSD
Stara cena
23.549,99RSD
Cena
17.099,99RSD
Stara cena
30.919,99RSD
Cena
22.899,99RSD
Stara cena
24.999,99RSD
Cena
15.439,99RSD
Stara cena
29.250,00RSD
Cena
21.869,99RSD
Stara cena
18.739,99RSD
Cena
13.879,99RSD
Stara cena
12.090,00RSD
Cena
10.250,00RSD
Stara cena
53.899,99RSD
Cena
32.149,99RSD
Stara cena
47.569,99RSD
Cena
34.999,99RSD
Stara cena
12.509,99RSD
Cena
9.259,99RSD
Stara cena
316.499,99RSD
Cena
164.139,99RSD
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Bar kod | 8806094192599 |
| Dijagonala (in) | 27" |
| Energetski razred | F |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Gejmerski | Da |
| Osveženje | 240 Hz |
| Tip ekrana | VA |
| Vreme odziva | 1 ms |
Deklaracije
| Tip | MONITORI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Monitor 27" Samsung Odyssey G6 S27BG650EUXEN VA 2560x1440/240Hz/1ms/HDMI/DP |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
208.449,99RSD
Cena
160.339,99RSD
Stara cena
2.850,00RSD
Cena
1.990,00RSD
Stara cena
29.999,99RSD
Cena
22.249,99RSD
Stara cena
29.250,00RSD
Cena
21.869,99RSD
Stara cena
53.899,99RSD
Cena
32.149,99RSD
Stara cena
71.729,99RSD
Cena
54.019,99RSD
Stara cena
33.359,99RSD
Cena
24.709,99RSD
Stara cena
56.799,99RSD
Cena
42.069,99RSD
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
17.029,99RSD
60%
3
(1)
Stara cena
49.999,99RSD
Cena
33.999,99RSD
Stara cena
71.139,99RSD
Cena
51.449,99RSD
Stara cena
18.739,99RSD
Cena
13.879,99RSD
HP Monitor Omen 27s Gaming 27"/IPS/1920x1080/240Hz/1ms/2HDMI, DP, USB-C/VESA/pivot, visina/zvucni/2g
Stara cena
55.529,99RSD
Cena
41.129,99RSD
Stara cena
42.990,00RSD
Cena
38.690,00RSD
PHILIPS Monitor 34M2C3500L/00 34"/VA,21:9,zakrivljen/3440x1440/180Hz/1ms GtG/HDMIx2,DP/adaptive sync
Stara cena
48.059,99RSD
Cena
30.269,99RSD
Stara cena
25.779,99RSD
Cena
15.769,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.