SAMSUNG Monitor 27" LS27D300GAUXEN IPS FHD 100Hz 5ms HDMI VGA VESA
SKU
LS27D300GAUXEN
Cena sa popustom
13.629,99 RSD
Cena
19.390,00 RSD
Ušteda
5.760,01 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
29.250,00RSD
Cena
21.869,99RSD
Stara cena
14.999,99RSD
Cena
10.689,99RSD
Stara cena
18.739,99RSD
Cena
13.879,99RSD
Stara cena
28.949,99RSD
Cena
15.799,99RSD
Stara cena
13.990,00RSD
Cena
11.890,00RSD
Stara cena
60.199,99RSD
Cena
34.999,99RSD
Stara cena
14.250,00RSD
Cena
12.090,00RSD
Stara cena
42.569,99RSD
Cena
31.529,99RSD
Stara cena
11.429,99RSD
Cena
8.789,99RSD
Stara cena
12.529,00RSD
Cena
9.049,99RSD
Stara cena
22.269,99RSD
Cena
16.399,99RSD
Stara cena
50.679,00RSD
Cena
37.539,00RSD
Stara cena
127.119,99RSD
Cena
91.329,99RSD
Stara cena
20.099,99RSD
Cena
15.039,99RSD
Stara cena
25.409,99RSD
Cena
18.279,99RSD
Stara cena
33.919,99RSD
Cena
26.089,99RSD
Stara cena
28.489,99RSD
Cena
22.319,99RSD
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
17.029,99RSD
Stara cena
38.559,99RSD
Cena
29.659,99RSD
Stara cena
47.959,99RSD
Cena
36.579,99RSD
Stara cena
15.999,99RSD
Cena
12.619,99RSD
PHILIPS Monitor 34M2C3500L/00 34"/VA,21:9,zakrivljen/3440x1440/180Hz/1ms GtG/HDMIx2,DP/adaptive sync
Stara cena
48.059,99RSD
Cena
30.269,99RSD
| Tip | Monitor |
|---|---|
| Model | LS27D300GAUXEN |
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Zakrivljen ekran | Ne |
| Brzina osvežavanja | 100Hz |
| Vreme odziva | 5ms (GtG - Gray-to-Gray) |
| Svetlina | 250 cd/m2 |
| Odnos kontrasta | 1000:1 |
| Ugao vidljivosti (H/V) | 178° / 178° |
| Konektori | 1 x VGA, 1 x HDMI 1.4 |
| Pivot | Ne |
| Boja | Crna |
| Dimenzije (sa postoljem) | 61.2 x 47 x 20 cm |
| Dimenzije (bez postolja) | 61.2 x 36 x 3.6 cm |
| Dimenzije pakovanja | 71 x 10 x 40.3 cm |
| Težina (sa postoljem) | 2.9 kg |
| Težina (bez postolja) | 2.4 kg |
| Masa pakovanja | 4.3 kg |
| VESA | 100 x 100 mm |
| Nagib (tilt) | -2.0°~25.0° |
| Konektori | 1 x VGA, 1 x HDMI 1.4 |
| Ostalo | Game Mode, Eye Saver, Flicker Free, Slika pored slike (PBP), Prilagodljiva slika, Auto Source Switch+ |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Vreme odziva | 5 ms |
| Osveženje | 100 Hz |
| Gejmerski | Ne |
| Tip ekrana | VA |
| HDMI | Da |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Dijagonala (in) | 27" |
| Bar kod | 8806095803029 |
Deklaracije
| Tip | MONITORI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Monitor 27" Samsung LS27D300GAUXEN IPS 1920x1080/100Hz/5ms/HDMI/VGA/VESA |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
46.439,99RSD
Cena
29.009,99RSD
SAMSUNG Monitor LS27D800UAUXEN 27"/IPS/3840x2160/60Hz/5ms GtG/HDMI,DP,USB,LAN/Pivot,visina/VESA/crna
Stara cena
59.479,99RSD
Cena
44.149,99RSD
Stara cena
18.739,99RSD
Cena
13.879,99RSD
Stara cena
53.899,99RSD
Cena
32.149,99RSD
Stara cena
91.379,99RSD
Cena
63.059,99RSD
Stara cena
22.269,99RSD
Cena
16.399,99RSD
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
17.029,99RSD
Stara cena
14.999,99RSD
Cena
10.689,99RSD
Stara cena
69.719,99RSD
Cena
51.449,99RSD
Stara cena
13.990,00RSD
Cena
11.890,00RSD
Stara cena
18.469,99RSD
Cena
13.359,99RSD
Stara cena
28.489,99RSD
Cena
22.319,99RSD
Stara cena
66.849,99RSD
Cena
50.449,99RSD
Stara cena
21.590,00RSD
Cena
18.350,00RSD
Stara cena
52.999,99RSD
Cena
37.839,99RSD
Stara cena
20.639,99RSD
Cena
15.169,99RSD
Stara cena
37.049,99RSD
Cena
29.639,99RSD
Stara cena
18.739,99RSD
Cena
13.879,99RSD
Stara cena
23.669,99RSD
Cena
17.529,99RSD
Stara cena
86.999,99RSD
Cena
75.679,99RSD
Stara cena
316.499,99RSD
Cena
164.139,99RSD
Stara cena
70.599,99RSD
Cena
50.449,99RSD
Stara cena
29.250,00RSD
Cena
21.869,99RSD
Stara cena
47.569,99RSD
Cena
34.999,99RSD
Stara cena
164.489,99RSD
Cena
109.999,99RSD
Stara cena
89.939,99RSD
Cena
64.699,99RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
119.990,00RSD
Stara cena
14.250,00RSD
Cena
12.090,00RSD
Stara cena
42.569,99RSD
Cena
31.529,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.