SAMSUNG Pametni sat Watch 6 Classic 47mm, siva
SKU
25622-1
Cena sa popustom
32.799,99 RSD
Cena
39.999,99 RSD
Ušteda
7.200,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(1)
Stara cena
42.099,99RSD
Cena
26.799,99RSD
Stara cena
48.699,99RSD
Cena
39.999,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
2.599,99RSD
Cena
2.199,99RSD
0%
0
(1)
Stara cena
15.399,99RSD
Cena
12.699,99RSD
- Veličina kućišta: 43mm
- Dimenzije: 46.5 x 46.5 x 10.9 mm (1.83 x 1.83 x 0.43 in)
- Težina: 52 g
- Materijal: Safirni kristalni ekran, okvir od nerđajućeg čelika
- SIM: eSIM
- Otpornost na vodu: 50m, IP68
- ECG sertifikacija
- Merač pritiska krvi
- Kompatibilnost sa kaiševima širine: 20mm
- Tip ekrana: Super AMOLED
- Veličina ekrana: 1.5 inča
- Rezolucija ekrana: 480 x 480 piksela
- Zaštita ekrana: Safirni kristal
- Uvek prikazano: Da
- Operativni sistem: Android Wear OS 4, One UI Watch 5
- Čipset: Exynos W930 (5 nm)
- Procesor: Dual-core 1.4 GHz Cortex-A55
- GPU: Mali-G68
- Interna memorija: 16 GB, 2 GB RAM
- Zvučnik: Da
- Baterija: Li-Ion 425 mAh, bežično punjenje (Qi)
- Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n, dual-band
- Bluetooth: Verzija 5.3, A2DP, LE
- Pozicioniranje: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
- NFC: Da
- Senzori: Akcelerometar, žiroskop, kompas, merač srčanog ritma, barometar, termometar (temperatura kože), 3D Hall senzor
- Samsung Pay podrška
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Tip sata | Pametni satovi |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Interna memorija | 16 GB |
| RAM | 2 GB |
| Bar kod | 8806095050850 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG Pametni sat Watch 6 Classic 47mm, siva |
|---|---|
| Tip | Smart satovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | Mobilni Market doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
46.899,99RSD
Cena
38.499,99RSD
Stara cena
90.199,99RSD
Cena
73.999,99RSD
Stara cena
4.499,99RSD
Cena
3.699,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
42.099,99RSD
Cena
26.799,99RSD
Stara cena
48.699,99RSD
Cena
39.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.