SEAGATE HDD 12TB IronWolf ST12000VN0008 7200RPM 256MB NAS
SKU
BCG22229
Cena sa popustom
42.350,00 RSD
Cena
47.090,00 RSD
Ušteda
4.740,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
17.299,00RSD
Cena
12.809,00RSD
Stara cena
52.299,99RSD
Cena
41.839,99RSD
Stara cena
54.050,00RSD
Cena
48.641,00RSD
Stara cena
20.550,00RSD
Cena
17.450,00RSD
Stara cena
17.050,00RSD
Cena
14.490,00RSD
Stara cena
37.550,00RSD
Cena
33.750,00RSD
Stara cena
86.659,00RSD
Cena
64.189,00RSD
Stara cena
28.679,00RSD
Cena
21.239,00RSD
Stara cena
24.650,00RSD
Cena
20.950,00RSD
Stara cena
52.950,00RSD
Cena
47.650,00RSD
Stara cena
47.350,00RSD
Cena
42.565,00RSD
Stara cena
142.309,99RSD
Cena
137.889,99RSD
Stara cena
80.919,99RSD
Cena
59.939,99RSD
Stara cena
21.290,00RSD
Cena
18.090,00RSD
| Brand | Seagate |
|---|---|
| Series | IronWolf |
| Model | ST12000VN0008 |
| Packaging | Bare Drive |
| Interface | SATA 6.0Gb/s |
|---|---|
| Capacity | 12TB |
| RPM | 7200 RPM |
| Cache | 256MB |
| Features | Optimized for NAS with AgileArray. AgileArray enables dual-plane balancing and RAID optimization in multi-bay environments, with the most advanced power management possible. Actively protect your NAS with IronWolf Health Management focusing on prevention, intervention, and recovery. High performance means no lag time or downtime for users during workload traffic for the NAS. Seagate leads the competition with the highest-performing NAS drive portfolio. Rotational Vibration (RV) sensors. First in its class of drives to include RV sensors to maintain high performance in multi-drive NAS enclosures.* * Included on 4, 6, 8, 10, 12, 14, and 16TB models. Range of capacities up to 16TB. More capacity options means more choices that will fit within the budget. Seagate provides a scalable solution for any NAS use-case scenario. Do more in multi-user environments. IronWolf provides a workload rate of 180TB/year. Multiple users can confidently upload and download data to the NAS server, knowing IronWolf can handle the workload, whether you are a creative professional or a small business. Designed for always-on, always-accessible 24x7 performance. Access data on your NAS any time, remotely or on site. 1M hours MTBF represents an improved total cost of ownership (TCO) over desktop drives with reduced maintenance costs. |
|---|---|
| Usage | For NAS systems |
| Form Factor | 3.5" |
|---|---|
| Height (maximum) | 26.11mm |
| Width (maximum) | 101.85mm |
| Length (maximum) | 146.99mm |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Seagate |
|---|---|
| Bar kod | 763649121757 |
Deklaracije
| Tip | Hard diskovi |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | HDD Seagate 12TB IronWolf ST12000VN0008 7200RPM 256MB NAS |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
86.659,00RSD
Cena
64.189,00RSD
Stara cena
28.679,00RSD
Cena
21.239,00RSD
Stara cena
54.050,00RSD
Cena
48.641,00RSD
Stara cena
37.550,00RSD
Cena
33.750,00RSD
Stara cena
17.050,00RSD
Cena
14.490,00RSD
Stara cena
21.290,00RSD
Cena
18.090,00RSD
Stara cena
52.950,00RSD
Cena
47.650,00RSD
Stara cena
52.299,99RSD
Cena
41.839,99RSD
Stara cena
17.299,00RSD
Cena
12.809,00RSD
Stara cena
20.550,00RSD
Cena
17.450,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.