Slušalice bubice Philips TAE1105WT, bele
SKU
EP2890376
Cena sa popustom
1.490,00 RSD
Cena
2.150,00 RSD
Ušteda
660,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
| Tip | Bubice |
| Tip povezivosti | Žične |
| Povezivost | 1x 3.5mm |
| Frekventni opseg | 20Hz - 20KHz |
| Osetljivost | 102dB |
| Impedansa | 16 Ω |
| Ugrađen mikrofon | Da |
| Dužina kabla | 1.2 m |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Philips |
|---|---|
| Povezivanje | 3.5mm |
| Bar kod | 4895229110397 |
Deklaracije
| Tip | Bluetooth slušalice |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Slušalice bubice Philips TAE1105WT, bele |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.