SOLA Laser – Smart
SKU
SMART
Cena sa popustom
17.759,99 RSD
Cena
22.199,99 RSD
Ušteda
4.440,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
19.999,99RSD
Cena
15.999,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
15.699,99RSD
Cena
12.899,99RSD
SOLA Smart laser sa samonivelišućim izravnanjem opsega 10 m*
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Sola |
|---|---|
| Bar kod | 9002719030904 |
| Bar-kod | 9002719030904 |
| Dimenzija | 97x71x85 mm |
| Tolerancija merenja | ±0.50 mm/m |
| Opseg samonivelisanja | ±3° |
| Radna temperatura | -10 °C do +50 °C |
| Snaga | < 1,0 mW |
| Talasna dužina lasera | 635 nm |
Deklaracije
| Tip | Laser – Smart |
|---|---|
| Model | SMART |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | SOLA |
| Poslovno ime uvoznika | Poljobit doo |
| Zemlja proizvodnje | KINA |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
15.300,00RSD
Cena
14.500,00RSD
Stara cena
34.079,99RSD
Cena
23.829,99RSD
Stara cena
118.359,99RSD
Cena
82.769,99RSD
Stara cena
69.199,99RSD
Cena
48.389,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
15.699,99RSD
Cena
12.899,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.