Tastatura Logitech K120 US, crna
SKU
EP2896607
Cena sa popustom
1.790,00 RSD
Cena
2.590,00 RSD
Ušteda
800,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
1.899,99RSD
Cena
1.519,99RSD
Stara cena
1.699,99RSD
Cena
1.359,99RSD
Stara cena
8.299,99RSD
Cena
6.639,99RSD
Stara cena
23.950,00RSD
Cena
17.519,99RSD
| Tip tastature | Membranska |
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Ostale osobine | Otporna na prosipanje tečnosti |
| Napomena | Do 10 miliona klikova |
| Tip tastature | Membranska |
| Slovni raspored tastera | EN (US) |
| Dimenzije | 450mm x 155mm x 23.5mm |
| Dužina kabla | 1.5m |
| Masa | 550g |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | OEM |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 5099206021334 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Logitech |
|---|---|
| Povezivanje | Žicno |
| Bar kod | 5099206021334 |
Deklaracije
| Tip | Tastature |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Tastatura Logitech K120 US, crna |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
23.950,00RSD
Cena
17.519,99RSD
Stara cena
5.190,00RSD
Cena
4.150,00RSD
Stara cena
7.150,00RSD
Cena
5.690,00RSD
Stara cena
33.950,00RSD
Cena
30.550,00RSD
Stara cena
29.850,00RSD
Cena
25.350,00RSD
20%
1
(2)
Stara cena
3.599,99RSD
Cena
2.879,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.