Termalni štampač Zeus POS2022-2 250dpi/200mms/58-80mm/USB/LAN/RJ-11 za fioku
SKU
POS2022-2
Cena sa popustom
8.099,99 RSD
Cena
10.169,99 RSD
Ušteda
2.070,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
| Metod štampe: | Termalni |
| Rezolucija: | 8 tačaka/mm |
| Brzina štampe: | 200mm/s |
| Efektivna širina štampe: | 72mm/48mm |
| TPH: | 150km |
| Automatski rezač: | 1,500,000 rezova |
| Širina papira: | 79.5±0.5mm/57.5±0.5mm |
| Tip papira: | Običan termalni papir |
| Dimenzije papira: | Maks. 80 mmר80mm/Maks. 58 mmר80 |
| Debljina papira: | 0.06mm~0.08mm |
| Podržane platforme: | Windows/JPOS/OPOS/Linux/Android |
| Font štampe: | Codepage; ANK: 9 x 17 / 12 x 24; Chinese: 24 x 24 |
| Interfejs: | USB/LAN |
| Napajanje: | DC24V±10%, 2A |
| Dimenzije (DxŠxV): | 17.9 x 15.2 x 11.8 cm |
| Drajveri. | https://www.sprt-printer.com/download_catalog/driver/page/ |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8606027921810 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Zeus |
|---|---|
| Bar kod | 8606027921810 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.