TITAN Monitor 27 Army P2710G2 IPS FullHD 1ms 200Hz HDMI DP AMD FreeSync G-Sync
SKU
P2710G2
Cena sa popustom
14.599,99 RSD
Cena
16.999,99 RSD
Ušteda
2.400,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
24.999,99RSD
Cena
20.399,99RSD
Stara cena
20.999,99RSD
Cena
15.439,99RSD
Stara cena
29.999,99RSD
Cena
22.999,99RSD
Stara cena
139.999,99RSD
Cena
127.999,99RSD
Stara cena
19.589,99RSD
Cena
11.999,99RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
119.990,00RSD
Stara cena
58.999,99RSD
Cena
49.390,00RSD
Stara cena
47.959,99RSD
Cena
36.579,99RSD
Stara cena
21.289,99RSD
Cena
15.769,99RSD
Stara cena
104.149,99RSD
Cena
80.029,99RSD
Stara cena
27.799,99RSD
Cena
18.479,99RSD
Stara cena
35.199,99RSD
Cena
22.709,99RSD
Stara cena
79.879,99RSD
Cena
62.999,99RSD
Stara cena
26.790,00RSD
Cena
19.089,99RSD
Stara cena
29.450,00RSD
Cena
21.869,99RSD
Stara cena
181.729,99RSD
Cena
110.559,99RSD
LG Monitor 34G600A 34"/VA,zakrivljen/3440x1440/160Hz/1ms MBR/HDMIx2,DP,USB/G-sync/VESA/zvucnici/crna
Stara cena
57.889,99RSD
Cena
42.879,99RSD
Stara cena
92.429,99RSD
Cena
67.959,99RSD
Stara cena
15.329,99RSD
Cena
11.349,99RSD
Stara cena
20.389,00RSD
Cena
15.099,00RSD
Stara cena
24.350,00RSD
Cena
16.829,99RSD
Stara cena
29.999,99RSD
Cena
23.999,99RSD
Stara cena
14.479,99RSD
Cena
10.719,99RSD
Stara cena
37.889,00RSD
Cena
28.059,00RSD
Stara cena
28.949,99RSD
Cena
15.799,99RSD
Stara cena
25.569,99RSD
Cena
18.659,99RSD
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
32.499,99RSD
| Veličina ekrana | 27" |
| Vidljiva površina | 27" |
| Tip panela | IPS tehnologija |
| Rezolucija | 1920x1080 |
| Tip rezolucije | Full HD |
| Statički kontrast | 1,000:1 (typ) |
| Dinamički kontrast | Nema |
| Visoki dinamički opseg (HDR): | HDR10 |
| Osvetljenje | min 250 typ 300 |
| Boje | 16.7M |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Vreme odziva (Typical GTG 5.8 ms) | 1ms |
| Uglovi gledanja | 178º horizontalno, 178º vertikalno |
| Osvežavanje slike | 200Hz |
| Portovi | 3.5mm Audio Out: 1 HDMI 2.0: 1 DisplayPort: 1 Power in: DC Socket (Center Positive) |
| Montaža na zid | VESA kompatibilan: 100 x 100 mm |
| Nagib/tilt (napred/nazad) | - 5/20° |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Titan Army |
|---|---|
| Vreme odziva | 1 ms |
| Osveženje | 200 Hz |
| Gejmerski | Da |
| DisplayPort | Da |
| Tip ekrana | IPS |
| HDMI | Da |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Dijagonala (in) | 27" |
| Bar kod | 6973521234237 |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
18.999,99RSD
Cena
14.299,99RSD
Stara cena
34.769,00RSD
Cena
24.829,00RSD
Stara cena
26.999,99RSD
Cena
20.999,99RSD
Stara cena
18.659,99RSD
Cena
13.819,99RSD
IIYAMA 24 inch IPS Gaming G-Master Black Hawk FreeSync 1920x1080 144Hz 300cd/m2 HDMI DisplayPort 1ms
Stara cena
18.859,99RSD
Cena
13.969,99RSD
Stara cena
23.999,99RSD
Cena
20.999,99RSD
Stara cena
21.349,99RSD
Cena
15.809,99RSD
Stara cena
25.109,99RSD
Cena
19.309,99RSD
Stara cena
15.019,99RSD
Cena
11.119,99RSD
Stara cena
24.999,99RSD
Cena
20.399,99RSD
Stara cena
9.999,99RSD
Cena
8.099,99RSD
Stara cena
12.509,99RSD
Cena
9.259,99RSD
Stara cena
20.999,99RSD
Cena
17.399,99RSD
Stara cena
71.139,99RSD
Cena
52.689,99RSD
Stara cena
20.999,99RSD
Cena
15.439,99RSD
Stara cena
104.149,99RSD
Cena
80.029,99RSD
Stara cena
21.289,99RSD
Cena
15.769,99RSD
Stara cena
181.729,99RSD
Cena
110.559,99RSD
LG Monitor 34G600A 34"/VA,zakrivljen/3440x1440/160Hz/1ms MBR/HDMIx2,DP,USB/G-sync/VESA/zvucnici/crna
Stara cena
57.889,99RSD
Cena
42.879,99RSD
Stara cena
92.429,99RSD
Cena
67.959,99RSD
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
32.499,99RSD
Stara cena
28.790,00RSD
Cena
24.450,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.