TOSHIBA 55UV2363DG UHD 4k smart
SKU
201795
Cena sa popustom
35.799,99 RSD
Cena
47.999,99 RSD
Ušteda
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
Stara cena
Cena
100%
5
Stara cena
80%
4.45
100%
5
80%
4.82
100%
100%
40%
2.06
100%
- Dijagonala ekrana: 139,7 cm (55")
- Tip visoke definicije (HD): 4K Ultra HD
- Rezolucija ekrana: 3840 x 2160 piksela
- Tehnologija ekrana: DLED
- Oblik ekrana: Ravni
- Osvetljenost ekrana: 300 cd/m²
- Pozadinsko LED svetlo: Da
- Tip pozadinskog LED osvetljenja: Direct-LED
- TV tjuner:
- Tip tjunera: Analogni i digitalni
- Sistem formata digitalnog signala: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2
- Automatska pretraga kanala: Da
- Smart TV funkcija:
- Smart TV: Da
- Internet TV: Da
- Screen mirroring, prikaz ekrana telefona na televizoru: Da
- Audio:
- Broj zvučnika: 2
- RMS snaga: 20 W
- Ekvilajzer: Da
- Broj ekvilajzer traka: 5
- Zvučni režimi: Dolby Audio
- Mreža:
- Eternet LAN: Da
- Veb-pregledač: Da
- Dizajn:
- Boja proizvoda: Crno
- VESA montaža: Da
- VESA standard za montažu interfejsa: 200 x 200 mm
- Performanse:
- Podržan visoko dinamički opseg (HDR): Da
- USB snimanje: Da
- Teletekst funkcija: Da
- Portovi i interfejsi:
- Broj HDMI portova: 3
- PC ulaz (D-SUB): Da
- Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova: 1
- Broj USB 2.0 portova: 2
- Izlazi za slušalice: 1
- Common interface Plus (CI+): Da
- Funkcije za upravljanje:
- Elektronsko pretraživanje programa (EPG): Da
- Menadžment potrošnje: Da
- Klasa energetske efikasnosti:
- (SDR): E
- (HDR): G
- Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati: 64 kWh
- Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati: 124 kWh
- Potrošnja energije (standby): 0,5 W
- Ulazni napon naizmenične struje: 220 - 240V
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Toshiba |
|---|---|
| Bluetooth | Da |
| Smart TV | Da |
| LAN priključak | Da |
| High Dynamic Range | Da |
| HDMI priključak | 3 |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Wi-Fi | WiFi (ugrađen) |
| VESA Standard | 200 x 200 |
| Operativni sistem | Vidaa U |
| Rezolucija | 4K Ultra HD |
| USB priključak | 2 |
| Dijagonala (in) | 55" |
| Bar kod | 4024862131265 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | TOSHIBA Televizor 55UV2363DG, Ultra HD, Smart |
|---|---|
| Tip | ‚Televizor |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
100%
80%
4.45
100%
80%
4.82
100%
100%
40%
2.06
100%