TP LINK LAN Router TP-LINK ARCHER MR200 AC750 4G LTE
SKU
ARCHER MR200
Cena sa popustom
11.679,99 RSD
Cena
16.150,00 RSD
Ušteda
4.470,01 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
6.599,99RSD
Cena
5.279,99RSD
Stara cena
14.890,00RSD
Cena
10.439,99RSD
Stara cena
21.590,00RSD
Cena
15.179,99RSD
Stara cena
6.650,00RSD
Cena
3.039,99RSD
Stara cena
3.499,99RSD
Cena
2.799,99RSD
Stara cena
7.099,99RSD
Cena
5.179,99RSD
Stara cena
5.850,00RSD
Cena
4.650,00RSD
Stara cena
7.490,00RSD
Cena
6.350,00RSD
Stara cena
17.499,99RSD
Cena
11.350,00RSD
Stara cena
6.319,99RSD
Cena
4.679,99RSD
80%
4
(1)
Stara cena
2.639,99RSD
Cena
1.949,99RSD
Stara cena
19.299,99RSD
Cena
15.439,99RSD
Stara cena
19.390,00RSD
Cena
13.669,99RSD
Stara cena
4.750,00RSD
Cena
2.989,99RSD
Stara cena
3.290,00RSD
Cena
2.290,00RSD
Stara cena
3.090,00RSD
Cena
2.150,00RSD
| Tip: | Wireless |
| Mrežni standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Brzina protoka: | do 750Mbps |
| Brzina protoka po segmentima: | 2.4GHz do 300Mbps, 5GHz do 433Mbps |
| 3G/4G podrška: | 3G/4G |
| Portovi: | 3x LAN + 1x WAN + SIM Card slot |
| Antena: | Eksterna + interna |
| Broj antena: | 5 |
| Frekventni opseg: | Dual Band (2.4 GHz & 5 GHz) |
| Tipovi internet konekcije: | PPPoE, Dynamic IP, Static IP, PPTP, L2TP |
| Režimi rada: | Wireless router mod |
| Enkripcija: | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Firewall i kontrola pristupa: | Firewall: DoS, SPI Firewall, IP Address Filter/Domain Filter, IP and MAC Address Binding Kontrola pristupa: Parental Control, Local Management Control, Host List, Access Schedule, Rule Management |
| Upravljanje uređajem: | Access Control, Local Management, Remote Management, reboot schedule |
| Ostale funkcije: | Enable/Disable Wireless Radio, WDS Bridge, WMM, Wireless Statistics |
| Tasteri: | WPS/Reset, WiFi On/Off, Power On/Off |
| Podržani operativni sistemi: | Windows, Mac, Linux |
| Podržane verzije operativnih sistema: | Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista ili Windows 7, 8, 8.1 MAC OS Linux |
| Operativna temperatura: | 0°C do 40°C |
| Dimenzije: | 202 x 141 x 33.6 mm) |
Link LAN Router TP-LINK ARCHER MR200 AC750 4G LTE
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | TP Link |
|---|---|
| LAN portovi | 4 LAN porta |
| Broj antena | 2 |
| Bar kod | 6935364092740 |
Deklaracije
| Tip | Ruteri |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | LAN Router TP-LINK ARCHER MR200 AC750 4G LTE |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
26.090,00RSD
Cena
18.329,99RSD
Stara cena
19.299,99RSD
Cena
15.439,99RSD
Stara cena
17.499,99RSD
Cena
11.350,00RSD
Stara cena
6.599,99RSD
Cena
5.279,99RSD
Stara cena
6.350,00RSD
Cena
4.263,99RSD
Stara cena
2.699,99RSD
Cena
2.159,99RSD
Stara cena
21.590,00RSD
Cena
15.179,99RSD
Stara cena
14.890,00RSD
Cena
10.439,99RSD
Stara cena
6.319,99RSD
Cena
4.679,99RSD
Stara cena
19.390,00RSD
Cena
13.669,99RSD
Stara cena
3.290,00RSD
Cena
2.290,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.