TP LINK LAN Switch TP-LINK TL-SG1024DE 10/100/1000 24p
SKU
60577
Cena sa popustom
14.369,99 RSD
Cena
23.990,00 RSD
Ušteda
9.620,01 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
21.050,00RSD
Cena
15.359,99RSD
Stara cena
4.099,99RSD
Cena
3.279,99RSD
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.919,99RSD
Stara cena
24.779,99RSD
Cena
18.349,99RSD
Stara cena
4.350,00RSD
Cena
3.119,99RSD
Stara cena
18.399,99RSD
Cena
14.719,99RSD
Stara cena
16.999,99RSD
Cena
9.649,99RSD
Stara cena
9.250,00RSD
Cena
7.850,00RSD
Stara cena
7.899,99RSD
Cena
6.319,99RSD
Stara cena
1.099,99RSD
Cena
879,99RSD
Stara cena
4.589,00RSD
Cena
3.399,00RSD
Stara cena
35.090,00RSD
Cena
27.119,99RSD
| Opis: | - Prenos podataka: 35.7 Mpps |
| Mrežni standardi:: | IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3x IEEE 802.1q IEEE 802.1p |
| Gigabit Ethernet: | Da |
| MAC Address Table: | 8K |
| Metod prenosa: | Store-and-forward |
| Packet buffer: | 4.1MB |
| Switching Capacity: | 48Gbps |
| Ostale karakteristike: | - Maksimalna snaga: 14.19 W - Maksimalna disipacija toplote: 48.39 BTU/h |
| Dimenzije: | 294 x 180 x 44 mm |
| Operativna temperatura: | 0°C do 40°C |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | TP Link |
|---|---|
| Bar kod | 6935364021245 |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
4.099,99RSD
Cena
3.279,99RSD
Stara cena
24.779,99RSD
Cena
18.349,99RSD
Stara cena
16.999,99RSD
Cena
9.649,99RSD
Stara cena
7.669,00RSD
Cena
5.679,00RSD
Stara cena
39.949,99RSD
Cena
29.589,99RSD
Stara cena
21.050,00RSD
Cena
15.359,99RSD
Stara cena
9.250,00RSD
Cena
7.850,00RSD
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.919,99RSD
Stara cena
4.350,00RSD
Cena
3.119,99RSD
Stara cena
5.189,99RSD
Cena
3.839,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.