TREND Notes A5 - crvena
SKU
8605014123572
Cena sa popustom
770,63 RSD
Cena
847,69 RSD
Ušteda
77,06 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
1.999,00RSD
Cena
1.399,00RSD
Stara cena
3.060,00RSD
Cena
1.530,00RSD
Stara cena
1.999,00RSD
Cena
1.399,00RSD
Stara cena
1.999,00RSD
Cena
1.399,00RSD
Stara cena
1.999,00RSD
Cena
1.399,00RSD
TREND kolekcija agendi, notesa i rokovnika, izrađenih od visokokvalitetne eko kože koja kombinuje održivost i moderni dizajn. Svaki komad u ovoj kolekciji predstavlja ručni rad, pažljivo oblikovan da zadovoljni potrebe savremenih profesionalaca. Artikli elegantnih linija i modernih boja predstavljaju savršeni dodatak za svaki radni prostor, dok prostrani unutrašnji dizajn omogućava organizaciju Vaših misli i zadataka.
Notes sa prošivenom koricom kombinuje funkcionalnost i stil. Dekorativna šnala dodaje mu poseban šarm, dok unutrašnji džep omogućava jednostavno odlaganje manjih papira ili kartica. Prostor za olovku osigurava da vam alati budu uvek pri ruci. Dostupan u širokom spektru boja, ovaj notes je savršen za svakodnevno korišćenje, bilo da se radi o beleškama, planiranju ili kreativnom izražavanju. Idealan je za sve one koji cene kvalitet i dizajn.
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Ostalo |
|---|---|
| Bar kod | 8605014123572 |
| Boja | crvena |
| Papir | Šamoa 80 g/m2 |
| Materijal | Termoreaktivna eko koža |
| Pakovanje | crna lux kutija |
| Neto_Tezina | 0,340 kg |
| Obim_Strana | 220 |
| Dimenzija_Bloka | 123 mm • 205 mm |
| Dimenzija_Korice | 148 mm • 212 mm |
Deklaracije
| Tip | Poslovna galanterija > Trend > Notesi |
|---|---|
| Naziv uvoznika | Precision D.O.O |
| Naziv, vrsta robe i model | TREND Notes A5 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
3.060,00RSD
Cena
1.530,00RSD
Stara cena
2.190,00RSD
Cena
1.590,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.