UNION Bluetooth Party zvučnik UN-PS250B-12
SKU
UN-PS250B-12
Cena sa popustom
30.999,99 RSD
Cena
44.299,99 RSD
Ušteda
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
Stara cena
Cena
100%
5
Stara cena
80%
4.45
100%
5
80%
4.82
100%
100%
40%
2.06
100%
- Nominalna snaga: 250W
- 12" woofer x 2
- RMS: 100W
- Funkcije: TWS, Bluetooth, USB, TF kartica, FM radio, 3.5mm AUX ulaz i RCA izlaz
- Funkcija snimanja
- USB prikaz
- Veliki daljinski upravljač uključen
- Prednje svetlo u obliku plamena
- Dva ulaza za mikrofon
- Jedan ulaz za gitaru
- Funkcija prioriteta mikrofona
- Baterija: 12V 14AH olovna kiselina
- Sa točkovima
- Uključuje 1 x UHF bežični mikrofon (864.8MHz)
- Dimenzije proizvoda: 42x40x103cm
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Union |
|---|---|
| Bluetooth | Da |
| Izlazna snaga | 250 W |
| Bar kod | 8606112594134 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
100%
80%
4.45
100%
80%
4.82
100%
100%
40%
2.06
100%