UNIVIEW Kamera IPC 4MP, IPC2124LR5-DUPF28M-F
SKU
IPC2124LR5-DUPF28M-F
Cena sa popustom
5.165,99 RSD
Cena
6.299,99 RSD
Ušteda
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
Stara cena
Cena
100%
5
Stara cena
80%
4.45
100%
5
80%
4.82
100%
100%
40%
2.06
100%
- IP kamera BULLET
- Karakteristike:
- 4MP senzor (2688 x 1520, 25 fps)
- Socivo: 2.8 mm
- IR noćno osvetljenje do 50 m
- 1/3" senzor
- Minimalno osvetljenje za sliku u boji: 0.005 Lux
- Mogućnosti napajanja:
- 12V DC adapter
- Standard POE 802.3af sa switch-a ili injektora
- Maksimalna potrošnja energije: 6 W
- Podržani formati kodiranja slike:
- H.265
- H.264
- MJPEG
- Ultra 265
- WDR
- Pametne funkcije:
- Detekcija pokreta
- Detekcija lica
- Detekcija upada
- Brojanje ljudi
- i još mnogo toga
- Proizvođač: Uniview
- Opis proizvođača:
- Uniview je dinamično razvijajuća kompanija na domaćem (Azijskom) i Evropskom tržištu
- Za nekoliko godina postojanja, postala je lider u obimu prodaje
- Poznata po svojim proizvodima koji naglašavaju kvalitetnu obradu uz razumnu cenu
- Čak i osnovni proizvodi imaju mnoge napredne funkcije
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Uniview |
|---|---|
| Bar kod | 6937096306065 |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
100%
80%
4.45
100%
80%
4.82
100%
100%
40%
2.06
100%