USB Flash 256 GB Kingston 3.2 Exodia DTX/256GB
SKU
EP2891305
Cena sa popustom
3.790,00 RSD
Cena
4.750,00 RSD
Ušteda
960,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
5.150,00RSD
Cena
2.589,99RSD
Stara cena
4.490,00RSD
Cena
3.590,00RSD
Stara cena
2.790,00RSD
Cena
1.209,99RSD
Stara cena
2.450,00RSD
Cena
1.690,00RSD
80%
4.8
(5)
Stara cena
3.150,00RSD
Cena
2.190,00RSD
Stara cena
2.090,00RSD
Cena
1.450,00RSD
Stara cena
2.090,00RSD
Cena
1.450,00RSD
Stara cena
4.150,00RSD
Cena
2.890,00RSD
80%
4.75
(24)
Stara cena
3.150,00RSD
Cena
1.319,99RSD
Stara cena
2.090,00RSD
Cena
1.450,00RSD
Stara cena
2.250,00RSD
Cena
1.550,00RSD
Stara cena
2.850,00RSD
Cena
1.990,00RSD
Stara cena
12.650,00RSD
Cena
10.750,00RSD
Stara cena
2.850,00RSD
Cena
1.990,00RSD
Stara cena
4.190,00RSD
Cena
3.350,00RSD
Stara cena
3.290,00RSD
Cena
1.809,99RSD
Stara cena
2.149,99RSD
Cena
1.589,99RSD
| Opis (karakteristike): | Kingston DataTraveler Exodia je najprodavanija USB memorija na tržištu. Ima performanse USB 3.2 Gen 1 za lak pristup laptop računarima, desktop računarima, monitorima i drugim digitalnim uređajima. DT Exodia omogućava brz prenos i praktično skladištenje dokumenata, muzike, video zapisa i još mnogo toga. Njegov praktičan dizajn i moderne boje čine ga idealnim za svakodnevnu upotrebu na poslu, kod kuće, u školi ili gde god vam je potrebno da ponesete svoje podatke. Glavne karakteristike: • Velika omča se lako pričvršćuje na priveske • Praktična kapica štiti USB utikač • Više opcija boja po kapacitetu |
| Tip: | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Kapacitet: | 256GB |
| Dimenzije: | 67.3 x 21.04 x 10.14 mm |
| Ostalo: | Operativna temperatura: 0°C~60°C Temperatura skladištenja: -20°C~85°C Masa: 11g Kompatibilnost: Windows 10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Boja: | Crna |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 740617310023 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Bar kod | 740617310023 |
Deklaracije
| Tip | Eksterni hard diskovi |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | USB Flash 256 GB Kingston 3.2 Exodia DTX/256GB |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
5.150,00RSD
Cena
2.589,99RSD
80%
4.75
(24)
Stara cena
3.150,00RSD
Cena
1.319,99RSD
Stara cena
5.750,00RSD
Cena
3.849,99RSD
Stara cena
2.790,00RSD
Cena
1.209,99RSD
Stara cena
2.850,00RSD
Cena
1.990,00RSD
80%
4.8
(5)
Stara cena
3.150,00RSD
Cena
2.190,00RSD
Stara cena
6.990,00RSD
Cena
5.390,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.950,00RSD
Cena
3.950,00RSD
Stara cena
3.390,00RSD
Cena
2.350,00RSD
Stara cena
3.290,00RSD
Cena
1.809,99RSD
Stara cena
2.090,00RSD
Cena
1.450,00RSD
Stara cena
2.250,00RSD
Cena
1.550,00RSD
Stara cena
4.490,00RSD
Cena
3.590,00RSD
Stara cena
2.450,00RSD
Cena
1.690,00RSD
Stara cena
4.190,00RSD
Cena
3.350,00RSD
Stara cena
2.750,00RSD
Cena
1.890,00RSD
Stara cena
2.149,99RSD
Cena
1.589,99RSD
Stara cena
4.150,00RSD
Cena
2.890,00RSD
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.499,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.