VEGA Električno platno sa daljinskim upravljačem EL W 240
SKU
BIM00431
Cena sa popustom
38.867,99 RSD
Cena
47.399,99 RSD
Ušteda
8.532,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
17.750,00RSD
Cena
15.050,00RSD
Stara cena
23.900,00RSD
Cena
20.315,00RSD
Stara cena
7.500,00RSD
Cena
4.999,00RSD
Stara cena
9.800,00RSD
Cena
8.330,00RSD
Stara cena
16.900,00RSD
Cena
14.365,00RSD
Stara cena
4.090,00RSD
Cena
3.250,00RSD
Stara cena
6.800,00RSD
Cena
5.780,00RSD
Stara cena
4.090,00RSD
Cena
3.250,00RSD
Stara cena
3.990,00RSD
Cena
2.990,00RSD
Karakteristike - Tip: Električno Dimenzije platna: 240cm x 175cm Dimenzije slike: 236cm x 133cm Odnos stranica: 16:9 (wide) Širina okvira: 2cm Dužina donje ivice: 245cm Dimenzije kućišta: 267cm x 8.9cm x 8.9cm Masa: 15kg Pakovanje: Daljinski upravljač Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Vega |
|---|---|
| Bar kod | 3838605104314 |
| MASA | 15kg |
| ODNOS STRANICA | 16 |
| ŠIRINA OKVIRA | 2cm |
| DIMENZIJE SLIKE | 236cm x 133cm |
| DIMENZIJE PLATNA | 240cm x 175cm |
| DIMENZIJE KUĆIŠTA | 267cm x 8.9cm x 8.9cm |
| DUŽINA DONJE IVICE | 245cm |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | VEGA Električno platno sa daljinskim upravljačem EL W 240 |
|---|---|
| Tip | Platna |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | EWE COMP DOO |
| Zemlja proizvodnje | Slovenija |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
4.090,00RSD
Cena
3.250,00RSD
Stara cena
4.090,00RSD
Cena
3.250,00RSD
Stara cena
2.799,99RSD
Cena
2.295,99RSD
Stara cena
17.750,00RSD
Cena
15.050,00RSD
Stara cena
3.990,00RSD
Cena
2.990,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.