VEGA Platno WS S 180
SKU
BIM00002
Cena sa popustom
8.937,99 RSD
Cena
10.899,99 RSD
Ušteda
1.962,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Karakteristike - Tip: Manuelno Dimenzije platna: 180cm x 180cm Dimenzije slike: 176cm x 176cm Odnos stranica: 1:1 (square) Širina okvira: 4cm Dužina donje ivice: 185cm Razmak fiksirajućih otvora na zidu: 188.4cm (L2), 1.5cm (D5) Razmak fiksirajućih otvora na plafonu: 188.4cm (L2), 2cm (D1) Dimenzije kućišta: 195cm x 6.8cm x 6.8cm Masa: 7kg Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Vega |
|---|---|
| Bar kod | 3838605103874 |
| MASA | 7kg |
| ODNOS STRANICA | 1 |
| ŠIRINA OKVIRA | 4cm |
| DIMENZIJE SLIKE | 176cm x 176cm |
| DIMENZIJE PLATNA | 180cm x 180cm |
| DIMENZIJE KUĆIŠTA | 195cm x 6.8cm x 6.8cm |
| DUŽINA DONJE IVICE | 185cm |
| RAZMAK FIKSIRAJUĆIH OTVORA NA ZIDU | 188.4cm (L2), 1.5cm (D5) |
| RAZMAK FIKSIRAJUĆIH OTVORA NA PLAFONU | 188.4cm (L2), 2cm (D1) |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | VEGA Platno WS S 180 |
|---|---|
| Tip | Platna |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | EWE COMP DOO |
| Zemlja proizvodnje | Slovenija |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
242.939,99RSD
Cena
149.979,99RSD
Stara cena
156.009,99RSD
Cena
96.729,99RSD
Stara cena
208.459,99RSD
Cena
128.309,99RSD
Stara cena
230.059,99RSD
Cena
142.179,99RSD
Stara cena
116.739,99RSD
Cena
76.879,99RSD
Stara cena
238.559,99RSD
Cena
147.199,99RSD
Stara cena
267.339,99RSD
Cena
164.629,99RSD
Stara cena
273.509,99RSD
Cena
191.459,99RSD
Stara cena
152.429,99RSD
Cena
94.539,99RSD
Stara cena
255.609,99RSD
Cena
157.489,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.