VILLAGER Agregat VGP 2700 S
SKU
055115
Cena sa popustom
46.369,99 RSD
Cena
66.309,99 RSD
Ušteda
19.940,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
38.400,00RSD
Cena
36.390,00RSD
Stara cena
66.000,00RSD
Cena
62.690,00RSD
Stara cena
102.000,00RSD
Cena
96.900,00RSD
Stara cena
70.800,00RSD
Cena
61.490,00RSD
Stara cena
108.000,00RSD
Cena
99.990,00RSD
- Automatska regulacija napona
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Nominalna izlazna snaga | 2000 W |
| Bar kod | 8605032610528 |
| Brend | Villager |
| Nominalna izlazna snaga | 2000 W |
| Bar kod | 8605032610528 |
| Težina pakovanja | 44.44 kg |
| Tip motora | Četvorotaktni |
| Snaga motora | 4.2 kW |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Zapremina motora | 208 cm³ |
| Rezervoar goriva | 15 l |
| Gorivo | Bezolovni benzin |
| Tip startera | Reverzibilni |
| Utičnica | 2 × 230 V |
| Jačina električne struje | 9A |
| Maksimalna snaga | 2.2 kW |
| Nominalna snaga | 2 kW |
| Nominalni napon | 230V |
| Vreme rada | ≈ 17 h 30 min. |
| Tip motora | Četvorotaktni |
| Vreme rada - agregati | ≈ 17 h 30 min. |
Deklaracije
| Tip | Agregati za struju |
|---|---|
| Model | VGP 2700S |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
38.400,00RSD
Cena
36.390,00RSD
Stara cena
102.000,00RSD
Cena
96.900,00RSD
Stara cena
66.000,00RSD
Cena
62.690,00RSD
80%
4.94
(49)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (1)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
1 od 1 pitanja kupaca
PITANJE:
Dali roba može na odloženo plaćanje,i dali je moguća isporuka preko prodavnice planeta u smederevu,jer mi radnici željezare može mo sa karticom propusnicom da pazari mo na odloženo
Dragan
ODGOVOR:
Kupovinu na rate možeš obaviti putem administrativne zabrane, platnim karticama Banke Intesa ili čekovima građana. Kada kreiramo porudžbinu za tebe dostava je isključivo na kućnu adresu. :)
ePlaneta tim