VILLAGER Električni trimer ET 555
SKU
046738
Cena sa popustom
7.059,99 RSD
Cena
10.099,99 RSD
Ušteda
3.040,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Villager električni trimeri su odlični za održavanje travnatih površina kojima kosačica ne može prići. Zbog svoje konfiguracije i malih dimenzija lako zalaze do nepristupačnih površina. Idealni za rad u područjima osetljivim na buku.
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Snaga uređaja | 500 - 1000 W |
| Širina košenja | 27 cm |
| Bar kod | 8605032606200 |
| Težina pakovanja | 3.7 kg |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 550 W |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 11000 rpm |
| Radni zahvat niti | 270 mm |
| Tip kardanske cevi | Podesiva teleskopska |
| Tip rukohvata | Loop rukohvat |
| Prečnik niti | 1.5 mm |
Deklaracije
| Tip | Električni trimeri |
|---|---|
| Model | ET 555 |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (1)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
1 od 1 pitanja kupaca
PITANJE:
Како мислите снага 500-1000W???
Алекса
ODGOVOR:
VILLAGER Električni trimer ET 555 ima napon 230 V ~ 50 Hz, dok je
priključna snaga 550 W. To je To :)
ePlaneta tim