VILLAGER Električni trimer za travu ET 355
SKU
046737
Cena sa popustom
4.329,99 RSD
Cena
6.189,99 RSD
Ušteda
1.860,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(1)
Stara cena
7.679,99RSD
Cena
5.369,99RSD
Stara cena
15.299,99RSD
Cena
10.699,99RSD
Stara cena
3.620,00RSD
Cena
3.450,00RSD
Stara cena
12.000,00RSD
Cena
5.699,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
31.499,99RSD
Cena
21.999,99RSD
Stara cena
15.859,99RSD
Cena
11.089,99RSD
Villager električni trimeri su odlični za održavanje travnatih površina kojima kosačica ne može prići. Zbog svoje konfiguracije i malih dimenzija lako zalaze do nepristupačnih površina. Idealni za rad u područjima osetljivim na buku.
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Snaga uređaja | Do 500 W |
| Širina košenja | 25 cm |
| Bar kod | 8605032606194 |
| Težina pakovanja | 2.34 kg |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Priključna snaga | 350 W |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 12000 rpm |
| Radni zahvat niti | 250 mm |
| Tip kardanske cevi | Podesiva teleskopska |
| Tip rukohvata | Loop rukohvat |
| Prečnik niti | 1.3 mm |
Deklaracije
| Tip | Električni trimeri |
|---|---|
| Model | ET 355 |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(1)
Stara cena
7.679,99RSD
Cena
5.369,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
31.499,99RSD
Cena
21.999,99RSD
Stara cena
15.299,99RSD
Cena
10.699,99RSD
Stara cena
3.620,00RSD
Cena
3.450,00RSD
Stara cena
16.059,99RSD
Cena
10.429,99RSD
Stara cena
7.800,00RSD
Cena
7.390,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.