VILLAGER Fuse akumulatorski trimer BC 2320-1BCB
SKU
056360
Cena sa popustom
10.079,99 RSD
Cena
14.409,99 RSD
Ušteda
4.330,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
68.869,99RSD
Cena
48.159,99RSD
Stara cena
4.819,99RSD
Cena
3.369,99RSD
Stara cena
25.649,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
29.889,99RSD
Cena
20.899,99RSD
Stara cena
27.279,99RSD
Cena
19.079,99RSD
Stara cena
13.029,99RSD
Cena
9.109,99RSD
Stara cena
19.779,99RSD
Cena
13.829,99RSD
Stara cena
27.429,99RSD
Cena
19.179,99RSD
Stara cena
16.459,99RSD
Cena
11.509,99RSD
- BC 2320 alat - Baterija 2 Ah - Punjač 2.4 A
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Kapacitet baterije | 2,0 Ah |
| Napon baterije | 18 V |
| Širina košenja | 23 cm |
| Bar kod | 8605032611525 |
| Težina pakovanja | 3.98 kg |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon | 18 V |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 10000 rpm |
| Radni zahvat niti | 230 mm |
| Tip rukohvata | Teleskopski rukohvat |
Deklaracije
| Tip | Aku trimeri |
|---|---|
| Model | BC 2320 |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
650,00RSD
Cena
299,00RSD
Stara cena
4.819,99RSD
Cena
3.369,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (2)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
1-2 od 2 pitanja kupaca
PITANJE:
Da limunovim cenu ulazi punjač baterija i akumulator za trimer?
Valentina
ODGOVOR:
Pozdrav. :) Obim isporuke za VILLAGER Fuse akumulatorski trimer BC 2320-1BCB - 056360 je : BC 2320 alat - Baterija 2 Ah - Punjač 2.4 A
ePlaneta tim
PITANJE:
Da li baterija i punjač idu uz ovaj model
Ivana
ODGOVOR:
Pozdrav :) Obim isporuke za VILLAGER Fuse akumulatorski trimer BC 2320-1BCB - 056360 je :
-BC 2320 alat
- Baterija 2 Ah
- Punjač 2.4 A
ePlaneta tim