VILLAGER Motorna seckalica za grane VPC 250 S
SKU
046524
Cena sa popustom
136.079,99 RSD
Cena
194.589,99 RSD
Ušteda
58.510,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.490,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
15.999,00RSD
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
80%
4.4
(10)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
- Robustna konstrukcija - Poluga za transport i upravljanje
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Bar kod | 8605032605456 |
| Težina pakovanja | 116 kg |
| Tip motora | Villager VGR 250 H |
| Snaga motora | 4.1 kW |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Kapacitet bočnog sekača | 76 mm |
| Kapacitet centralnog sekača | 12 mm |
Deklaracije
| Tip | Ostale baštenske mašine i pribor |
|---|---|
| Model | VPC 250 S |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.490,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
15.999,00RSD
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
80%
4.4
(10)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.