VILLAGER Motorni bušač VPH 170 R
SKU
055377
Cena sa popustom
45.359,99 RSD
Cena
64.859,99 RSD
Ušteda
19.500,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Villager VPH 170 R je robustni bušač za dva operatera opremljen moćnim 4-taktnim Villager VGR 170 V motorom. Sposoban je da radi veliki broj zadataka, od kopanja rupa do vađenja uzoraka zemljišta. Isporučuje se samo glava bušača, burgije, nastavci i opruge se kupuju odvojeno.
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Snaga motora | 2,5 kW |
| Bar kod | 8605032610818 |
| Težina pakovanja | 30 kg |
| Tip motora | Villager VGR 170 V |
| Snaga motora | 2.5 kW |
| Zapremina motora | 150 cm³ |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Rezervoar goriva | 1.2 l |
| Dužina burgije | 600 mm |
| Prečnik burgije | 6", 8", 10", 12", 14" |
Deklaracije
| Tip | Bušači rupa u zemlji |
|---|---|
| Model | VPH 170R |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.