VILLAGER Motorni čistač VSS 60
SKU
046441
Cena sa popustom
100.799,99 RSD
Cena
144.139,99 RSD
Ušteda
43.340,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
229.900,00RSD
Cena
218.405,00RSD
Stara cena
319.900,00RSD
Cena
303.905,00RSD
- Čistač - Skupljač (opciono) - Čistač snega (opciono) - Snežni plug (opciono) - Podešavanje visine četke - Podešavanje ugla četke
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Bar kod | 8605032605494 |
| Težina pakovanja | 77.5 kg |
| Tip motora | Villager VGR 250 H |
| Snaga motora | 4.1 kW |
| Broj obrtaja | 3600 rpm |
| Zapremina motora | 212 cm³ |
| Broj brzina (napred/nazad) | 5 napred, 2 nazad |
| Radna širina | 600 mm |
| Tip transmisije | Frikcioni disk |
Deklaracije
| Tip | Ostale baštenske mašine i pribor |
|---|---|
| Model | VSS 60 |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
38.549,99RSD
Cena
26.959,99RSD
Stara cena
26.329,99RSD
Cena
18.409,99RSD
Stara cena
112.339,99RSD
Cena
78.559,99RSD
Stara cena
449.900,00RSD
Cena
427.405,00RSD
Stara cena
319.900,00RSD
Cena
303.905,00RSD
Stara cena
369.900,00RSD
Cena
351.405,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.