VILLAGER Vibraciona brusilica VLP 324
SKU
071538
Cena sa popustom
6.449,99 RSD
Cena
9.219,99 RSD
Ušteda
2.770,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
15.199,99RSD
Cena
10.629,99RSD
Stara cena
24.179,99RSD
Cena
16.909,99RSD
Stara cena
177.319,99RSD
Cena
123.999,99RSD
- Brusni papir - Sakupljač - Regulator brzine
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Bar kod | 8605032619552 |
| Težina pakovanja | 2 kg |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Tip brusilice | Vibraciona |
| Radna površina | 90 mm x 182 mm |
| Priključna snaga | 240 W |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 6000 - 12000 rpm |
Deklaracije
| Tip | Brusilice, šlajferice i polirke |
|---|---|
| Model | VLP 324 |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | KIna |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
21.619,99RSD
Cena
15.119,99RSD
Stara cena
20.909,99RSD
Cena
14.619,99RSD
Stara cena
20.889,99RSD
Cena
14.609,99RSD
Stara cena
15.199,99RSD
Cena
10.629,99RSD
Stara cena
24.179,99RSD
Cena
16.909,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.