Vinski frižider HEINNER HRV-A85DRL34/85l/34boca(750ml)/1zona
SKU
EP2962636
Cena sa popustom
33.390,00 RSD
Cena
37.150,00 RSD
Ušteda
3.760,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
32.590,00RSD
Cena
27.690,00RSD
Stara cena
27.150,00RSD
Cena
23.050,00RSD
Stara cena
34.790,00RSD
Cena
29.550,00RSD
Stara cena
59.450,00RSD
Cena
53.490,00RSD
Rashladni uređaj za vino Heinner HRV-A85DRL34
Energetska klasa: G
Ukupni kapacitet: 85 L
Kapacitet punjenja: 34 boce (750 ml)
Jedna temperaturna zona
Opseg temperature: 5–20 °C
LED displej
Elektronska kontrola
LED osvetljenje
6 drvenih polica
Dečija zaštita (Child lock)
Reverzibilna vrata
Dimenzije (ŠxDxV): 48 × 43 × 87 cm
Boja: Crna
- https://heinner.ro/electrocasnice/product/racitor-de-vinuri-heinner-hrv-a85drl34/
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HEINNER |
|---|---|
| Temperaturne zone | I zona |
| Energetski razred | G |
| Dubina | 43 cm |
| Visina | 87 cm |
| Širina | 48 cm |
| Bar kod | 5949494048257 |
Deklaracije
| Tip | Kombinovani frižideri |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Vinski frižider HEINNER HRV-A85DRL34/85l/34boca(750ml)/1zona |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
32.590,00RSD
Cena
27.690,00RSD
Stara cena
27.150,00RSD
Cena
23.050,00RSD
Stara cena
34.790,00RSD
Cena
29.550,00RSD
Stara cena
59.450,00RSD
Cena
53.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.