VIVAX Kuhinjska vaga Lunar KS-502S

SKU
0001414111
Cena sa popustom 1.999,99 RSD Cena 2.499,99 RSD
Ušteda 500,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje: Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave: do 5 dana
Dodaj u listu želja
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Contact Popup

Kontakt

011 6355 550
  • Ponedeljak - Petak
  • 08:00 - 20:00h
info@eplaneta.rs
Pogledajte i sledeće artikle
TESLA Kuhinjska vaga KS100BL
-47%
Stara cena 1.499,99RSD Cena 799,99RSD
VOX Vaga kuhinjska KW 200
-30%
100%
5 (1)
Stara cena 2.299,99RSD Cena 1.609,99RSD
ESPERANZA  Digitalna kuhinjska vaga EKS003R
-20%
Stara cena 1.199,99RSD Cena 959,99RSD
TERRAILLON Kuhinjska vaga  TR13528
-20%
Stara cena 1.699,99RSD Cena 1.359,99RSD
ECG Kuhinjska vaga KV 1120SM
-20%
Stara cena 3.199,99RSD Cena 2.559,99RSD
SOEHNLE Kuhinjska vagica PAGE COMFORT 300 SLIM
-43%
Stara cena 4.499,99RSD Cena 2.569,99RSD
TEFAL Kuhinjska vaga BC5125
-30%
Stara cena 4.299,99RSD Cena 3.009,99RSD
LAICA Kuhinjska vaga KS1050, bela
-20%
Stara cena 1.499,99RSD Cena 1.199,99RSD
HYUNDAI Kuhinjska vaga HY-3560H-05
-40%
Stara cena 2.666,99RSD Cena 1.599,99RSD
TECHWOOD Kuhinjska vaga TPA-501
-20%
Stara cena 1.299,99RSD Cena 1.039,99RSD
SOEHNLE Kuhinjska vagica PAGE PROFI 300
-43%
100%
5 (1)
Stara cena 6.999,99RSD Cena 3.999,99RSD
LAICA Mehanička kuhinjska vaga sa posudom LC7107, inox
-20%
Stara cena 2.399,99RSD Cena 1.919,99RSD
VOX Kuhinjska vaga sa posudom KW1900
-33%
Stara cena 2.299,99RSD Cena 1.539,99RSD
SOEHNLE Kuhinjska vagica PAGE COMPACT 300 SLATE
-45%
Stara cena 4.699,99RSD Cena 2.599,99RSD
RAF Digitalna kuhinjska vaga R.10005
-20%
Stara cena 1.299,99RSD Cena 1.039,99RSD
ESPERANZA Digitalna kuhinjska vaga EKS003G
-20%
Stara cena 1.199,99RSD Cena 959,99RSD
GORENJE Kuhinjska vaga KT10LBW
-30%
Stara cena 3.199,99RSD Cena 2.239,99RSD
HEINNER Digitalna kuhinjska vaga HKS-5SL
-40%
Stara cena 2.799,99RSD Cena 1.690,00RSD
UFESA Kuhinjska vaga Smartscale
-20%
Stara cena 3.999,99RSD Cena 3.199,99RSD
SENCOR Kuhinjska vaga SKS 5030WH, bela
-31%
Stara cena 2.090,00RSD Cena 1.450,00RSD
VOX Kuhinjska vaga KW 2700
-34%
Stara cena 1.799,99RSD Cena 1.189,99RSD
LAICA Kuhinjska vaga KS5010, braon
-20%
Stara cena 2.099,99RSD Cena 1.679,99RSD
MOMERT Kuhinjska vaga 6800
-28%
Stara cena 2.699,99RSD Cena 1.943,99RSD
VIVAX HOME vaga kuhinjska KS-505BW
-20%
Stara cena 3.299,99RSD Cena 2.639,99RSD
MOMERT Kuhinjska vaga 6858
-28%
Stara cena 3.099,99RSD Cena 2.231,99RSD
MOMERT Kuhinjska vaga 6850
-28%
Stara cena 2.699,99RSD Cena 1.943,99RSD
TERRAILLON Kuhinjska vaga  TR14249
-20%
Stara cena 1.799,99RSD Cena 1.439,99RSD
VIVAX Kuhinjska vaga KS-505 R, crvena
-52%
Stara cena 2.799,99RSD Cena 1.349,99RSD
MOMERT Kuhinjska vaga 6854
-28%
Stara cena 1.999,99RSD Cena 1.439,99RSD
MOMERT Kuhinjska vaga 6841
-28%
Stara cena 2.199,99RSD Cena 1.583,99RSD

VIVAX Kuhinjska vaga Lunar KS-502S

VIVAX kuhinjska vaga KS-502S je praktičan dodatak koji će vam olakšati kuvanje i pripremu omiljenih poslastica. Sa svojim atraktivnim dizajnom, ova vaga će uneti dašak elegancije u svaku kuhinju.

Precizno merenje

Opremljena preciznim digitalnim meračem, VIVAX kuhinjska vaga KS-502S omogućava tačno merenje do 5 kg. Bilo da merite sastojke za kolače ili pripremate obrok, ova vaga će vam pružiti pouzdane rezultate svaki put.

Automatsko isključivanje

Jedna od korisnih karakteristika ove vage je ugrađeni sistem automatskog isključivanja. Zahvaljujući ovoj funkciji, uređaj se neće nepotrebno trošiti kada nije u upotrebi, čime se produžava vek trajanja baterije i štedi energija.

Moderan dizajn

VIVAX kuhinjska vaga KS-502S nije samo funkcionalna, već i estetski privlačna. Njena moderna estetika lako se uklapa u različite stilove kuhinja, čineći je savršenim dodatkom za sve koji cene i izgled i funkcionalnost.

Jednostavna upotreba

Ova vaga je dizajnirana sa korisnikom na umu, omogućavajući jednostavno i intuitivno korišćenje. Bez obzira na to da li ste iskusni kuvar ili početnik, lako ćete se snaći sa njenim funkcijama.

U zaključku, VIVAX kuhinjska vaga KS-502S je idealan izbor za sve koji traže pouzdan i elegantan uređaj za merenje sastojaka. Njena preciznost, automatsko isključivanje i moderan dizajn čine je neophodnim dodatkom svake kuhinje.

Specifikacija

Više informacija
Brend Vivax
Vrsta Digitalne
Bar kod 3856032100570
Pogledajte i sledeće artikle
VIVAX Telesna vaga PS-158 W
-20%
Stara cena 3.699,99RSD Cena 2.959,99RSD
VIVAX Telesna vaga PS-157 BM
-20%
Stara cena 3.299,99RSD Cena 2.639,99RSD
VIVAX Kuhinjska vaga KS-505 R, crvena
-52%
Stara cena 2.799,99RSD Cena 1.349,99RSD
ADLER Kuhinjska vaga AD3171
-20%
Stara cena 2.099,99RSD Cena 1.679,99RSD
SENCOR Kuhinjska vaga sa posudom SKS 4001WH
-31%
Stara cena 2.750,00RSD Cena 1.890,00RSD
VIVAX Smart grill toster SM-2100SG B
-20%
Stara cena 28.599,99RSD Cena 22.879,99RSD
BAUER Kuhinjska vagica KS-220 ESPERTO
-25%
100%
5 (1)
Stara cena 1.599,99RSD Cena 1.199,99RSD
BAUER Kuhinjska vagica KS-200 SCALIO
-31%
100%
5 (2)
Stara cena 1.399,99RSD Cena 959,99RSD
TERRAILLON Kuhinjska vaga  TR14251
-20%
Stara cena 1.799,99RSD Cena 1.439,99RSD
VIVAX Aparat za vakumiranje VS-120
-20%
Stara cena 16.699,99RSD Cena 13.359,99RSD
ADLER Kuhinjska vagica  AD3173W 10KG/1G
-20%
Stara cena 1.799,99RSD Cena 1.439,99RSD
ECG Kuhinjska vaga KV 117 Chilli
-20%
Stara cena 2.399,99RSD Cena 1.919,99RSD
VIVAX Ketler Lunar WH-100SM
-20%
Stara cena 4.099,99RSD Cena 3.279,99RSD
HAEGER Kuhinjska vaga sa posudom KS-CME.009A
-20%
Stara cena 3.749,99RSD Cena 2.999,99RSD
VOX Kuhinjska vaga KW 02-01
-33%
100%
5 (2)
Stara cena 2.299,99RSD Cena 1.539,99RSD
VIVAX HOME Električni grill EG-5010X
-20%
Stara cena 11.499,99RSD Cena 9.199,99RSD
ECG Kuhinjska vaga KV 117 SLIM white
-20%
Stara cena 2.399,99RSD Cena 1.919,99RSD
VIVAX Blender BL-601B
-20%
Stara cena 8.499,99RSD Cena 6.799,99RSD
VOX Vaga kuhinjska KW 200
-30%
100%
5 (1)
Stara cena 2.299,99RSD Cena 1.609,99RSD
HAEGER Kuhinjska vaga sa posudom KS-10S.014A
-20%
Stara cena 4.749,99RSD Cena 3.799,99RSD
VIVAX HOME  Telesna vaga PS-154
-25%
Stara cena 2.099,99RSD Cena 1.574,99RSD
TEFAL Telesna vaga PP1801, srebrna
-30%
Stara cena 2.699,99RSD Cena 1.889,99RSD
TESLA Telesna vaga BS103W
-20%
Stara cena 2.099,99RSD Cena 1.679,99RSD
VIVAX HOME Telesna vaga PS-154WG
-20%
Stara cena 3.299,99RSD Cena 2.639,99RSD
SENCOR Telesna vaga SBS 2475WH, bela
-31%
Stara cena 2.250,00RSD Cena 1.550,00RSD
LAICA  Telesna vaga Smart  PS7015L, crna
-20%
Stara cena 2.899,99RSD Cena 2.319,99RSD
SENCOR Telesna vaga SBS 2406BK, crna
-46%
Stara cena 2.290,00RSD Cena 1.234,99RSD
VOX Vaga telesna PW 304
-33%
Stara cena 2.699,99RSD Cena 1.819,99RSD
TEFAL Telesna vaga PP1900, zlatna
-30%
Stara cena 3.099,99RSD Cena 2.169,99RSD
UFESA Kuhinjska vaga Smartscale
-20%
Stara cena 3.999,99RSD Cena 3.199,99RSD

Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.

Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.

Recenzije (0)

-
0 recenzije
0%
0%
0%
0%
0%

0 recenzija

Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.

Pitanja i odgovori (0)

Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje

0 pitanja kupaca

Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.

Najprodavaniji artikli
DUEL Set deterdženata za pranje veša sa dodacima 6400267
-48%
80%
4.92 (36)
Stara cena 4.610,00RSD Cena 2.399,00RSD
eHomeGarden Ležaljka sa jastukom siva + rashladna torba
-39%
100%
5 (2)
Stara cena 4.419,99RSD Cena 2.699,99RSD
SERGIO TACCHINI Patike Motion M
-59%
80%
4 (2)
Stara cena 10.999,99RSD Cena 4.499,99RSD
XIAOMI Bluetooth slušalice Redmi Buds 6 Play, crna
-57%
80%
4.45 (11)
Stara cena 2.550,00RSD Cena 1.099,99RSD
eHomeGarden Ležaljka sa jastukom plava + rashladna torba
-39%
100%
5 (1)
Stara cena 4.419,99RSD Cena 2.699,99RSD
eHomeGarden Sklopiva klupa 183 x 28 x 43 cm
-32%
100%
5 (6)
Stara cena 4.829,99RSD Cena 3.299,99RSD
RANG Patike harris M
-62%
100%
5 (2)
Stara cena 6.499,99RSD Cena 2.499,99RSD
eHomeGarden Baštenska ljuljaška SP-176
-52%
80%
4.83 (23)
Stara cena 14.999,99RSD Cena 7.199,99RSD
Stajler za kosu sa pet nastavaka, 5 u 1
-50%
0%
0 (4)
Stara cena 4.000,00RSD Cena 1.999,00RSD
eHomeStorage Garažna metalna polica 180x90x40cm
-30%
80%
4.82 (38)
Stara cena 4.719,99RSD Cena 3.299,99RSD
eHomeGarden Baštenska ljuljaška 9401719000
-52%
Stara cena 14.999,99RSD Cena 7.199,99RSD
Armaf Club de Nuit Intense EDT 105ml
-46%
100%
5 (2)
Stara cena 7.389,99RSD Cena 3.989,99RSD
ePRO metalna montažna polica standard 180x90x40, metal-drvo, 875kg (5x175kg)
-50%
100%
5 (2)
Stara cena 5.999,00RSD Cena 2.990,00RSD
Set za dvorište dvostrane merdevine, gnezdo, ljuljaška i koš 270,5 x 180x 185 cm
-35%
100%
5 (1)
Stara cena 22.999,99RSD Cena 14.999,99RSD
SERGIO TACCHINI Trenerka nicolo tracksuit M
-50%
0%
0 (3)
Stara cena 11.999,99RSD Cena 5.999,99RSD
LUMINARC Set Zelie black 18/1
-60%
80%
4.95 (39)
Stara cena 4.999,99RSD Cena 1.999,99RSD
Bežični usisivač Homemate 120 W 600ml 7.4 V DC  7500pa
-60%
40%
2.06 (35)
Stara cena 3.999,00RSD Cena 1.590,00RSD
XIAOMI Redmi 15C 8/256GB, crna
-25%
100%
5 (3)
Stara cena 17.699,99RSD Cena 13.299,99RSD
XIAOMI Punjač 33W Combo sa kablom, bela
-54%
0%
0 (1)
Stara cena 2.590,00RSD Cena 1.199,99RSD
eHomeGarden Sklopivi sto 180 x 74 x 74 cm
-28%
100%
5 (16)
Stara cena 6.899,99RSD Cena 4.999,99RSD
ePRO metalna montažna polica standard 150x70x30, metal-drvo, 700kg (4x175kg)
-48%
100%
5 (3)
Stara cena 4.749,00RSD Cena 2.490,00RSD
RANG Papuče sun slide 2 m
-50%
60%
3 (4)
Stara cena 1.999,99RSD Cena 1.000,00RSD
SAVACOOP Suncobran 180cm pruge, zelena/plava
-30%
Stara cena 1.669,99RSD Cena 1.169,99RSD
eHomeGarden Ležaljka sa jastukom siva
-36%
80%
4.81 (16)
Stara cena 4.419,99RSD Cena 2.819,99RSD
eHomeLiving Jastuk 40x60cm memory aloe vera
-67%
80%
4.5 (22)
Stara cena 1.799,99RSD Cena 599,99RSD
LUMINARC Zelie set 18/1
-50%
80%
4.75 (40)
Stara cena 3.999,99RSD Cena 1.999,99RSD
RANG Papuče pool slide 2 m
-50%
60%
3.67 (3)
Stara cena 1.999,99RSD Cena 1.000,00RSD
eHomeGarden Suncobran 2.7m
-25%
80%
4.83 (12)
Stara cena 5.099,99RSD Cena 3.799,99RSD
NAVIGARE Patike eddy mix M
-61%
Stara cena 8.999,99RSD Cena 3.499,99RSD
ADIDAS Papuče adilette lumia W
-60%
Stara cena 4.199,99RSD Cena 1.680,00RSD
RANG Papuče vivian W
-50%
Stara cena 2.299,99RSD Cena 1.150,00RSD
XIAOMI Bežične bubice Redmi Buds 6 Play, roze
-57%
100%
5 (6)
Stara cena 2.550,00RSD Cena 1.099,99RSD
RED STAR Papuce linija zivota teget KK Crvena Zvezda
-30%
100%
5 (3)
Stara cena 2.399,00RSD Cena 1.679,00RSD
XIAOMI Power Bank 10000mAh Lite 22.5W, bela
-48%
0%
0 (1)
Stara cena 2.099,99RSD Cena 1.099,99RSD
eHomeGarden Viseća ljuljaška jaje 82 x 117 x 71 cm
-41%
80%
4.57 (14)
Stara cena 21.999,99RSD Cena 12.999,99RSD
VOX Presa za kosu HS502N
-30%
80%
4.25 (4)
Stara cena 1.799,99RSD Cena 1.259,99RSD
KETER Stolica Elisa, grafit CU 146189
-40%
Stara cena 6.039,99RSD Cena 3.639,99RSD
ePRO metalna montažna polica standard 180x90x35, metal-drvo, 875kg (5x175kg)
-44%
100%
5 (1)
Stara cena 5.749,00RSD Cena 3.240,00RSD
eHomeGarden Baštenska ljuljaška SP-176GR
-43%
Stara cena 12.699,99RSD Cena 7.199,99RSD
eHomeGarden Ležaljka sa jastukom plava
-36%
80%
4.67 (15)
Stara cena 4.419,99RSD Cena 2.819,99RSD
ADIDAS Papuče adilette shower m
-40%
40%
2 (2)
Stara cena 3.299,99RSD Cena 1.979,99RSD
INTEX RECTANGULAR FRAME Bazen sa metalnim okvirom set 4.50 x 2.20 x 0.84 m, 28274NP
-59%
RANG Papuče luna W
-50%
60%
3.67 (3)
Stara cena 1.999,99RSD Cena 1.000,00RSD
NAUTICA Patike apollo lth M
-50%
100%
5 (2)
Stara cena 7.999,99RSD Cena 4.000,00RSD
ePRO sklopivi baštenski sto 180x74x74cm, metal-plastika
-38%
Stara cena 7.990,00RSD Cena 4.990,00RSD
RAF Stajler za kosu R.0431
-20%
100%
5 (1)
Stara cena 1.899,99RSD Cena 1.519,99RSD
AKU Trimer za travu sa 2 baterije, 3 vrste sečiva i točkićima
-59%
0%
0 (1)
Stara cena 13.000,00RSD Cena 5.299,00RSD
SERGIO TACCHINI Patike Motion M
-50%
100%
5 (9)
Stara cena 10.999,99RSD Cena 5.499,99RSD
NIKE Papuce Victori One Shwr M
-40%
100%
5 (2)
Stara cena 3.999,99RSD Cena 2.399,99RSD
eHomeGarden Viseća ljuljaška jaje, korpa 120 x 10 cm
-36%
100%
5 (2)
Stara cena 24.119,99RSD Cena 15.499,99RSD
Back to Top