VOX Kombinovani frižider KG 2500 E - 25728
Tip:Kombinovani frižider sa zamrzivačem gore
Neto zapremina frižidera:171 l
Tehnologije:LessFrost, LedLighting, Accessories, ReverseDoor, Lako čišćenje unutrašnjosti
Boja:Bela
Dimenzije spakovanog uređaja (ŠxVxD):578x1509x600 mm
Dimenzije uređaja (ŠxVxD):540x1450x570 mm
Garancija:5 godina
Klasa energetske efikasnosti:E
Neto zapremina uređaja:213 l
Neto zapremina zamrzivača:42 l
Nivo buke:41 dB
Rashladno sredstvo:R600a
Reverzibilna vrata:Da
Sistem hlađenja:Static - Less Frost
Sistem odmrzavanja:Automatsko / Manuelno
Tip kontrole:Mehanička
Unutrašnje Led osvetljenje:Da
Specifikacija
| Brend | Vox |
|---|---|
| Položaj zamrzivača | Gore |
| Zapremina zamrzivača | 42 L |
| Zapremina frižidera | 171 L |
| Energetski razred | E |
| Dubina | 57 cm |
| Visina | 145 cm |
| Širina | 54 cm |
| Tehnologija hlađenja | Less Frost |
| Smer otvaranja vrata | Promenljiv smer |
| Bar kod | 8606019609757 |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.