Web kamera Logitech Brio 4K Ultra HD 960-001746
SKU
EP2923071
Cena sa popustom
19.950,00 RSD
Cena
23.490,00 RSD
Ušteda
3.540,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
566.199,99RSD
Cena
327.039,99RSD
Stara cena
25.990,00RSD
Cena
22.090,00RSD
Stara cena
13.750,00RSD
Cena
11.650,00RSD
| Proizvođač | Logitech |
| Tip | Web kamera |
| Model | Brio 4K Ultra HD Graphite |
| Nativna rezolucija (kamera) | 4K Ultra HD (4.096 x 2.160) |
| Zapis slike | 13 MP |
| Zumiranje | 5x digitalni |
| Ugrađen mikrofon | Da |
| Povezivost | USB 3.0 |
| Dodatne funkcije | Autofokus |
| Podržane tehnologije | Infrared sensor, Background replacement, RightLight™ 3 sa HDR |
| Ugao gledanja | 65°, 78°, 90° |
| Boja | Crna |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Logitech |
|---|---|
| Bar kod | 5099206129962 |
Deklaracije
| Tip | Tastature |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Web kamera Logitech Brio 4K Ultra HD 960-001746 |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
13.750,00RSD
Cena
11.650,00RSD
Stara cena
25.990,00RSD
Cena
22.090,00RSD
Stara cena
566.199,99RSD
Cena
327.039,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.