XIAOMI Redmi 13C 8/256GB, crna
SKU
1050480
Cena sa popustom
16.645,99 RSD
Cena
20.299,99 RSD
Ušteda
3.654,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
- Ekran: 6.74", IPS LCD, 90Hz, 450 nits (typ), 600 nits (HBM)
- Operativni sistem: Android 13, MIUI 14
- Procesor: Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55)
- Chipset: Mediatek MT6769Z Helio G85 (12nm)
- GPU: Mali-G52 MC2
- RAM: 8 GB
- Interna memorija: 256 GB
- Zadnja kamera: 50 MP + 2 MP+ 0.08 MP
- Prednja kamera: 8 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band
- Bluetooth: 5.3, A2DP, LE
- NFC: Da
- Infrared port: Da
- GPS: GGPS, GLONASS, GALILEO, BDS
- USB: USB Type-C 2.0
- Radio: --
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja, blizine, kompas
- Baterija: 5000 mAh
- Punjenje: 18W
- Dimenzije: 168 x 78 x 8.1 mm
- Masa: 192 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 8 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 2 MP + 0.08 MP |
| Interna memorija | 256 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 720 x 1600 |
| Dijagonala (in) | 6.74" |
| Bar kod | 6941812757482 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (1)
5.0 od 5
1 recenzije
Fotografije proizvoda naših kupaca
1 od 1 recenzija
Preporuka!
Rajka | 2024-07-11 14:51:52
Poslovno i korektno
Toplo preporučujem on line kupovinu sa ovom kompanijom. Sve završite na telefonu i tačno dobijete što ste nadučili.Ko živi u Bgd. može da ode i do njihovog šopa na Adi. Proizvod odličan.
Morate biti prijavljeni.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.