Zvučnici 5.1 Logitech Z906 THX
SKU
EP2890731
Cena sa popustom
44.850,00 RSD
Cena
49.850,00 RSD
Ušteda
5.000,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
6.999,99RSD
Cena
5.899,99RSD
80%
4.5
(2)
Stara cena
5.690,00RSD
Cena
4.550,00RSD
Stara cena
3.150,00RSD
Cena
1.619,99RSD
Stara cena
6.490,00RSD
Cena
4.599,99RSD
| Tip: | 5.1 |
| Ukupna snaga: | 500W |
| Pojedinačna snaga zvučnika: | Sateliti: 5 x 67W Subwoofer: 165W |
| Opseg frekvencija: | 35Hz-20KHz |
| Kontrole: | Daljinski upravljač |
| Ostale funkcije: | 3D Stereo, THX sertifikat |
| Materijal: | Drvo/Plastika |
| Napajanje: | Strujno |
| Povezivanje: | 2xRCA + 3x3.5mm (5.1) + Digital optical inputs + Digital Coaxial Input |
| Dimenzije: | Subwoofer: 293 x 281 x 319mm (VxŠxD) Sateliti: 166.3 x 100.3 x 93.5mm (VxŠxD) Centralni: 100.3 x 166.3 x 93.5mm (VxŠxD) Komandna konzola: 293 x 281 (VxŠ) Daljinski upravljač: 111 x 43 x 18.9mm (VxŠxD) |
| Masa: | Subwoofer: 9000g Sateliti: 4x 890g Centralni: 890g Komandna konzola: 476g Daljinski upravljač: 67g |
| Boja: | Crna |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 5099206023536 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Logitech |
|---|---|
| Tip sistema | 5.1 |
| Bar kod | 5099206023536 |
Deklaracije
| Tip | Zvučnici |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Zvučnici 5.1 Logitech Z906 THX |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(3)
Stara cena
6.999,99RSD
Cena
5.599,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.