MAKITA Dijamantska bušilica za suvo i mokro bušenje DBM230
SKU
DBM230
Cena sa popustom
184.289,99 RSD
Cena
263.529,99 RSD
Ušteda
79.240,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
279.189,99RSD
Cena
223.349,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
25.199,99RSD
Cena
14.699,99RSD
Stara cena
25.599,99RSD
Cena
17.899,99RSD
Stara cena
43.729,99RSD
Cena
30.579,99RSD
80%
4
(4)
Stara cena
24.169,99RSD
Cena
16.899,99RSD
Stara cena
34.759,99RSD
Cena
24.309,99RSD
Stara cena
41.199,99RSD
Cena
28.809,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
17.859,99RSD
Cena
11.739,99RSD
Stara cena
26.539,99RSD
Cena
18.559,99RSD
Opremljena sa uzemljenim prekidačem. LED svetlo pokazuje preopterećenje. 3-promena brzine. Integrisan dovod vode, kompatibilni priključak „Gardena“. Upotreba moguća samo sa postoljem bušilice P-54190
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Bar kod | 0088381067942 |
| Kontinuirana ulazna snaga | 2.500 W |
| Broj obrtaja 1. brzina | 390 min-1 |
| Broj obrtaja 2. brzina | 1.040 min-1 |
| Broj obrtaja 3. brzina | 1.700 min-1 |
| Maks. kapacitet dijamantske krune | 230 mm |
| Broj mehaničkih brzina | 3 |
| Veličina priključka | 5/4" |
| Buka - zvučni pritisak | 91 dB(A) |
| Buka - zvučna snaga | 102 dB(A) |
| Buka - odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije - odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 610 x 140 x 190 mm |
| Težina | 11,2 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
25.149,99RSD
Cena
17.589,99RSD
Stara cena
21.449,99RSD
Cena
14.999,99RSD
Stara cena
16.429,99RSD
Cena
11.489,99RSD
Stara cena
28.789,99RSD
Cena
20.129,99RSD
Stara cena
25.299,99RSD
Cena
17.689,99RSD
Stara cena
11.429,99RSD
Cena
7.989,99RSD
Stara cena
32.319,99RSD
Cena
22.599,99RSD
Stara cena
25.729,99RSD
Cena
17.989,99RSD
Stara cena
153.909,99RSD
Cena
107.629,99RSD
Stara cena
37.739,99RSD
Cena
26.389,99RSD
Stara cena
38.599,99RSD
Cena
26.989,99RSD
Stara cena
25.149,99RSD
Cena
17.589,99RSD
Stara cena
279.189,99RSD
Cena
223.349,99RSD
Stara cena
20.009,99RSD
Cena
13.989,99RSD
Stara cena
43.729,99RSD
Cena
30.579,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.