MAKITA Odvrtač za suvu gradnju - gips FS4000
SKU
FS4000
Cena sa popustom
15.099,99 RSD
Cena
21.589,99 RSD
Ušteda
6.490,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
14.769,99RSD
Cena
8.939,99RSD
Stara cena
27.159,99RSD
Cena
18.989,99RSD
Stara cena
13.489,99RSD
Cena
8.769,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
20.859,99RSD
Cena
14.589,99RSD
Stara cena
279.189,99RSD
Cena
223.349,99RSD
Stara cena
34.759,99RSD
Cena
24.309,99RSD
Kvalitetan zavrtač - šauber za gips po atraktivnoj ceni. Specijalno dizajniran za montiranje i šrafljenje gips ploča u profile. Lagan sa samo 1,3 kg. Lako upravljanje i paljenje sa velikim prekidačem. Podešavanje dubine za serijska zavrtanja vijaka. Poboljšana konstrukcija uređaja za perfektnu upravljivost i kontrolu, pritisak se može zadati direktno u centru držača bitova
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Bar kod | 0088381600842 |
| Snaga | 570 W |
| Broj obrtaja | 0 - 4.000 min-1 |
| Obrtni moment (tvrdo / meko) | 16 / 10 Nm |
| Prihvat alata | 1/4" / 6,35 mm |
| Tip prihvata alata | Šestougaoni |
| Kap. brzosteznim vijcima | 6 mm |
| Kap. vijaka za gips karton | 5 mm |
| Dimenzije (D x Š x V) | 269 x 65 x 192 mm |
| Težina prema EPTA-i | 1,3 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
28.789,99RSD
Cena
20.129,99RSD
Stara cena
16.429,99RSD
Cena
11.489,99RSD
Stara cena
11.429,99RSD
Cena
7.989,99RSD
Stara cena
32.589,99RSD
Cena
22.789,99RSD
Stara cena
27.159,99RSD
Cena
18.989,99RSD
Stara cena
37.739,99RSD
Cena
26.389,99RSD
Stara cena
25.249,99RSD
Cena
17.659,99RSD
Stara cena
32.319,99RSD
Cena
22.599,99RSD
Stara cena
153.909,99RSD
Cena
107.629,99RSD
Stara cena
29.869,99RSD
Cena
20.889,99RSD
Stara cena
263.529,99RSD
Cena
184.289,99RSD
Stara cena
38.599,99RSD
Cena
26.989,99RSD
Stara cena
14.769,99RSD
Cena
8.939,99RSD
Stara cena
30.489,99RSD
Cena
21.319,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.