MAKITA Vibraciona bušilica HP2071
SKU
HP2071
Cena sa popustom
24.789,99 RSD
Cena
35.449,99 RSD
Ušteda
10.660,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Izdržljivo i robusno aluminijumsko reduktorsko kućište. Najbolja moguća ergonomska drška za radove sa odvijanjem. Reverzibilni sistem, bez smanjenja brzine motora. Inteligentna elektronska kontrola sa LED svetlom, za upozorenje za pregrevanje motora i električno isključivanje. Klizna spojka: bušilica se zaustavlja za zaštitu korisnika i mehanizma od slučajnog zabravljivanja umetka za bušenje. Veliki prekidač koji ne izaziva umor u prstima. Brzostezna glava omogućuje lako postavljanje i uklanjanje umetka. Prekidač za promenu smera
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Bar kod | 0088381051682 |
| Kontinuirana ulazna snaga | 1010 W |
| Broj obrtaja - 1. brzina | 0 - 1.200 min-1 |
| Broj obrtaja - 2. brzina | 0 - 2.900 min-1 |
| Broj udaraca - 1. brzina | 0 - 24.000 min-1 |
| Broj udaraca - 2. brzina | 0 - 58.000 min-1 |
| Kapacitet stezne glave | 2 - 13 mm |
| Maks. bušenje (čelik Ø) | 16 mm |
| Maks. bušenje (drvo Ø) | 40 mm |
| Maks. bušenje (beton Ø) | 20 mm |
| Broj mehaničkih brzina | 2 |
| Težina prema EPTA | 2,5 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
25.729,99RSD
Cena
17.989,99RSD
Stara cena
25.149,99RSD
Cena
17.589,99RSD
Stara cena
85.789,99RSD
Cena
59.989,99RSD
Stara cena
62.909,99RSD
Cena
43.989,99RSD
Stara cena
37.739,99RSD
Cena
26.389,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
13.569,99RSD
Cena
9.489,99RSD
Stara cena
32.589,99RSD
Cena
22.789,99RSD
Stara cena
25.079,99RSD
Cena
17.499,99RSD
Stara cena
19.869,99RSD
Cena
12.899,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.