MAKITA Kružna testera-cirkular HS6601
SKU
HS6601
Cena sa popustom
20.699,99 RSD
Cena
29.599,99 RSD
Ušteda
8.900,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
24.839,99RSD
Cena
17.369,99RSD
Brzo oslobađanje podešene visine. Kočnica za vreteno za laku izmenu sečiva. Odstranjivi priključak za crevo se postavlja za povezivanje sa usisivačem. Ravan dizajn gornjeg dela kućišta motora je pogodan za zamenu lista
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Vrsta | Cirkulari - kružne testere |
| Bar kod | 0088381806404 |
| Snaga | 1.050 W |
| Broj obrtaja | 5.200 min-1 |
| Prečnik lista testere (Ø) | 165 mm |
| Unutrašnji prečnik (Ø) | 20 mm |
| Kapacitet sečenja (45°) | 37,5 mm |
| Kapacitet sečenja (0°) | 54 mm |
| Težina prema EPTA | 3,4 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.